dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. wentylacja

    posprawdzałam stawki elektryczne i obawiam się, że nasza instalacja musi chyba kosztować. Wychodzi nam 183 punktów, reszta to koszty rozdzielnicy, doprowadzenia zasilania, wyprowadzenia kabli itd. Gorsze jest to, ze podobno drugie tyle mogą kosztować materiały. Wstępnie wyliczyłam sobie Berker B1 Kwadrat - wyszło mi ok. 3 tys. zł. Rozważaliśmy Efapela, ale są za drogie. Z ciekawości je wycenię, jednak na te elementy nie zamierzam wydawać za dużo pieniędzy. I tak bierzemy białe, ...

    Updated 22-03-2011 at 22:53 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Tynkowanie czas zacząć

    Wreszcie zima sobie poszła na dobre i wracamy do intensywnych prac. Na pierwszy ogień idą tynki, potem instalacja wod-kan i co i podłogówka i oczywiście wylewki. Domek spokojnie przezimował, siły zebrane więc do działa
  3. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 22-03-2011 - 19:29 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post




    ...
  4. 13 stopni o 18:45

    Jedna ze ścian szczytowych ukończona. W oczekiwaniu na brakujące bloczki 24cm, ruszyły ścianki na poddaszu.



    Czekam na wycenę CO. Strach się bać. Zamówiłem też drzwi zewnętrzne. AFB, prosty model 594. Kolor w palecie RAL taki jak dachówka.



    Decyzja o kolorze nie była łatwa. Nie wiem czy nie przekraczamy granicy ...

    Updated 22-03-2011 at 19:14 by jan_z_wolna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Kominowe perypetie

    I stało się, najpierw naruszone kominy - dziś zostały rozebrane do krokwi. Otwory wentylacyjne trzeba połączyć, bo nie mieszczą się między belkami. A wszystko to, bo podnieśliśmy ściankę kolanową o jeden pustak, załamanie dachu nad częścią garażową zlikwidowaliśmy, a kominy zostały na swoim miejscu. Jeszcze na dodatek komin od kominka został powiększony o kanał od grilla - wszyscy chcieliśmy dobrze, ale górale nam to "popsuli"
    Też ostatecznie legł ...
Strona 1 z 2