dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Oj dzieje się ostatnio, dzieje...
    Ale od początku - obiecane fotki kominka. Na początek - przepust w balach pod kanał dymowy. Dałem tam sporo - licząc od środka:
    Rura stalowa, wełna mineralna, blacha, wełna mineralna, blacha, wełna mineralna. Nie ma szans, żeby przepaliło :wink: Niech was nie zmyli ten betonik w tle - to tylko wymurowana ścianka za kominkiem. Tuż za nią jest warstwa wełny i bale.


    ...
  2. "Babie Lato" pod Wieliczką - dziennik Krzyśka

    WSTĘP

    Wygląda na to, że minęła północ i zaczyna się nowy dzień - to już będzie trzeci dzień Wiosny 2007. I to jest chyba dobry moment, żeby wreszcie założyć swój dzienik budowy.

    Zaległości jest sporo i brakuje tu wielu kartek, ale może to i dobrze, bo gdybym miał wszystko opisać, przez co do tej pory musiałem przejść, pewnie niejeden czylelnik popadłby w mocne przygnębienie ...

    Może kiedyś to opiszę, np. to jak "robiłem ...
  3. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    BORÓWKOWO PRZY BORÓWKOWEJ
    Pokój gościnny miał być lawendowy. Nad kolorem ścian zastanawiałam się długo: czy malując je na kremowo samymi tylko dodatkami (zasłony, firanki, narzuta na wersalkę, serweta na stoliku, obicie krzeseł) nadam mu wystarczająco lawendowy charakter? W końcu zdecydowaliśmy, że ściany będą lawendowe, a dodatki kremowe lub lawendowe, ale wtedy nadzwyczaj starannie dobrane do koloru ścian.
    Z premedytacją nadużywam tu słowa "lawendowy", ...
  4. Dziennik mag - Irysek.

    Dzisiaj kladli pierwszy dzien tynki, zaczeli od budynku gospodarczego, a oto efekt:

  5. Pyrgon i Żona Pyrgona budują w Golęczewie

    Łaskawie odezwały się Wodociągi zwane Aquanetem. Wodociągu się nie planuje i nie wiadomo nic w tej sprawie. Można samemu - 200 m rury :)

    Pani sugerowała kontakt z gminą - jako udziałowcem Aquanetu. Gmina mocno i sprężyście się wypięła - pan jakiś-tam kierownik powiedział, że mamy napisać pismo, na który odpowiedzą że nie będzie wodociągu i basta.

    Ciekawie czy kiedyś będzie tak jak z telefonią (przynajmniej mobilną). Przeklęci monopoliści... ...
Strona 1 z 7