dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy Jolli

    Ostatnie 3 tygodnie były bardzo pracowite, prosto z pracy na budowę i powrót do domu o 21, wtedy tylko kąpiel i łóżeczko, zapomniałam o kłopotach z zasypianiem.
    Co zrobiliśmy- na górze pomalowane wszystkie pokoje, ja pomalowałam 2 , koledzy córki pomalowali jej pokój, położone wszystkie panele, ekipa bardzo , bardzo dokładna , panele kupione u nich razem z montażem. Nie obyło się bez problemów. W styczniu wybrałam do sypialnie i pokoju córki panele bardzo jasne drzewo ...
  2. Dziennik Wicka i Agnieszki

    A właśnie - znalazłem chyba ekipę do tynków ( robota 15 zł/m2 ) .
    Bedą wolni za miesiąc , tylko czy ja będę gotów .
    Przed tynkami jeszcze sporo robót instalacyjnych trzeba zrobić .
    No i oczywiście gipsokartonowe sufity na pięterku porobić - a może nie robić ?
    Okna też przed tynkami trzeba założyć - a ja umówiłem montaż na początek czerwca ( ale to pewnie da się przełożyć ).
  3. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    W piątek moi hydraulicy skończyli układać mi podlogowkę, pracowali chyba do północy. W każdym bądx razie ogrzewanko juz jest.
    jakby ktos pytał to bardzo chętnie ich polecę, bo chlopaki sa naprawde na medal. W przeciwieństwoie do wielu ekip można z nimi sie normalnie p[orozumieć i bardzo rozsądnie dogadać.

  4. kasia i paweł ... oraz jaskółka

    Tak!!! Yes!!! Rozpoczęło się. Naprawdę juz nie tylko na papierze ale i w plenerze. Po dopełnieniu wszystkich formalności ruszyliśmy w pole. Od 18 kwietnia 2007 roku ten dzień będzie się kojarzył za dwoma wąznymi sprawami - Polsce przyznano organizację ME 2012 (na szczęście razem z Ukrainą) a u nas rozpoczęło się prawdziwe działanie. Wjechał Pan Eugeniusz swoją koparką (jak moze wspomniałem dostrzegłem go na jednej z sąsiednich działek) i rozpoczął dynamicznie ściągać ...
  5. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 22-04-2007 - 20:24 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :) Powoli do przodu.Czekamy na ostatnie okno-do górnej łazienki-nie spieszą się zbytnio :evil:
    Teraz działają elektrycy , pojutrze zjawia się ekipa od centralnego odkurzacza
    a trochę pozniej od rekuperacji( rozprowadzą kanały).
    Mamy mały problem na głowie.Otóż , ponieważ projekt daszku nad wejściem został "skopany", nie podoba mi się rozstaw kolumn :-? :( -są zbyt blisko.Dokładnie to mozna było zobaczyć dopiero po położeniu dachówki.
    ...
Strona 2 z 7