dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Piwnica 3 lejemy na to wszystko

    Tak jak w tytule, strop zalany nad piwnicą - no to teraz lejemy na to wszystko )
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mala 202.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	35,5 KB
ID:	53738
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mala 205.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	30,6 KB
ID:	53737
  2. Zaczynamy

    No i nadszedł ten dzień. Decyzja zapadła ... Szumiące Topole w II z niewielkimi przeróbkami to będzie nasz dom. Taki jest przynajmniej plan na kwiecień 2011

    Załączam zdjęcie z działy ... tytuł ciśnie się sam na usta: "tu na razie jest ściernisko ..."
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08271.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	48,6 KB
ID:	53735
    Tagi - katalog słów kluczowych: szumiące, topole Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Amatorsko przerobiony rzut parteru i poddasza ;)

    Rzuty projektu trafiły z powrotem do architeka, bo konieczne są zmiany... ja nie mogąc się doczekać profesjonalnie przerobionego projektu, amatorsko spróbowałam nakreślić ogólną koncepcję

    Kilkając na rzut powiększy sie do czytelnych rozmiarów

    parter:





    poddasze

  4. dzień 2 i 3, czyli przygotowanie ław

    Drugi dzien naszej budowy zacząl się równie aktywnie jak pierwszy. Z samego rana ekipa zbiła sobie ramę, a następnie geodeta wytyczył osie.



    Potem juz ekipa mogła przystapić do kopania ław i to był cel na wtorek.



    ...
  5. Przeprowadzka!

    No i mam przeprowadzkę, no ok, tylko właściwie przenosiny... dziennika budowy stąd na Forum - Dzienniki Budowy - dzień po dniu.

    Ładniejsza i łatwiejsza jest tam ekspozycja - wyświetlają się całe posty i nie tylko 5 na stronie, no, chyba, że ja po prostu nie umiem tego należycie obsługiwać

    Jeszcze się tam nie zadomowiłam, więc tym bardziej zapraszam w moje skromne progi!

    Szarości i folkowo-cygańskio-hipisowskie klimaty, czyli Słodkiego budowania cd.
Strona 1 z 4