dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Plan remontowy wykonany....

    Na dzień dzisiejszy mogę śmiało stwierdzić, iż plan remontowy na rok 2011 został wykonany w całości.

    Fakt, z przebojami, bo z przebojami - ale, został on zrealizowany. Nawet mogłabym rzec, że z nadwyżką gdyż wymiana okien była zaplanowana na 2012 rok.

    Teraz mi nic innego nie pozostaje, jak tylko podsumować wydatki związane z dotychczasowym remontem.
  2. 5. Montaż rolet...

    ...nie obył się bez przeszkód. Wpis na FM z 5.01.2012 wyjaśnia "małe co, nieco"

    Cytat Napisał kardamina Zobacz post
    Zanim zacznę zliczać i przeliczać (a boję się tego okrutnie ), muszę napisać "małe, co nieco" o tym, co się działo i jak to się działo w tym czasie, w którym mnie tu nie było.

    Rolety - czyli prezent od Mikołaja

    Zostały zamontowane dopiero 2 stycznia. Niestety, nie było tu żadnej winy ze strony Mikołaja ani producenta, tylko wina leżała po
    ...
  3. 4. Maleńki remoncik łazienki + dorobienie reszty szafek łazienkowych... (cd.)

    Wpis z 6.01.2012

    Cytat Napisał kardamina Zobacz post
    Po renowacji fug, już spokojnie zajęłam się szafkami. Dla przypomnienia dodam, że szafki łazienkowe były zrobione wg tego szkicu



    o którym wspominałam już jakieś 3 strony wcześniej.
    NR 1 - szafka wisząca
    NR 2 - a'la słupek - szafka zakrywająca grzejnik
    ...
  4. 4. Maleńki remoncik łazienki + dorobienie reszty szafek łazienkowych...

    Ten maleńki remoncik był w grudniu 2011 i z różnych przyczyn trwał niemalże aż do samych świąt. Żeby się zbytnio nie powtarzać, to wpis z 5.01.2012 mówi sam za siebie

    Cytat Napisał kardamina Zobacz post
    Zanim zajęłam się "produkcją" dwóch pozostałych szafek łazienkowych, wpadłam na genialny pomysł -

    - renowacja fug.

    Ot, tak i po prostu... doszłam do wniosku, że skoro mam sobie sprawić fantastyczny prezent na święta, dzięki któremu łazienka znacznie zmieni swój wygląd
    ...
  5. kolejne fotki

    obiecane foteczki z prac
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4256.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	80,5 KB
ID:	113051

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4255.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	113054

    a to z dzisiaj gdy słoneczko nam przyświeciło
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4258.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	113052
    teraz już tylko ostatnie warstwy i zaczną kłaść belki stropowe
    ach....... spełnianie marzeń jest fajne
Strona 1 z 5