dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza przygoda z Oliwką

    Coś zaniedbałam dziennik... ale w związku z tym, że tyle się dzieje - chyba jestem usprawiedliwiona :wink:
    Malowanie zakończone...z efektów jesteśmy zadowoleni :) ,może pomijając maźnięcia kolorem na suficie, czy oderwanie taśmy wraz z farbą jest naprawdę przyzwoicie - jeszcze 1 domek pomalowany i możemy szukać zatrudnienia w branży wykończeniowej... :wink:
    Teraz sprzątamy... myjemy okna - tzn. ja myje!!!, Tomek walczy z listwami na poddaszu...
    Dziś zamówiliśmy ...
  2. Dziennik Mirka i Ani

  3. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Krótkiej sesji zdjęciowej ciąg dalszy .
    Podłogi przybywa - prawdopodobnie jutro kiniec .
    Oto gabinet na dole - parkiet w komplecie , drzwi obsadzone , pozostało oblistwować .
    A tak z kolei wyglądają kompletne , oblistwowane drzwi na tle świeżo położonego parkietu w jednej z sypialń

    No i na koniec .
    Jeszcze nie ...
  4. Julitka II - wg. slawkina

    Dzisiaj przyjechała reszta stali na wieńce oraz siatka stalowa na strop.
    Ekipa zajęła się szalowaniem i zbrojeniem wieńców oraz ostatnich podciągów.

    Dzisiaj uświadomiłem sobie jak zapierdzielniście wielki dom buduję...
    Salon ma prawie tyle metrów (30m) co mieszkanie w którym obecnie mieszkam (36m)!!!!

    Jest przestrzeń!

    Z tą przestrzenią bezpośrednio łączy się wstępna wycena hydraulika!! O zgrozo czekam na szczegółową ...
  5. Nasz Mały Tukan:-)

    A więc..zaczeło sie:)
    Ale po kolei..
    Niecały rok temu zapadła decyzja pt. BĘDZIE DZIAŁKA! Jako że mieszkamy w okolicach Poznania, wybór padł na Tarnowo Podgórne. Dojazd do centrum bardzo dobry (droga dwupasmowa!!!!), tak więc mimo 20-km odległości od centrum jedzie się bardzo szybko. Drugi argument - działka na osiedlu, cale szczęście że nie w szczerym polu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Działkę znaleźliśmy bardzo szybko, niestety procedury jej
    ...
Strona 1 z 14