dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Marmur kominkowy

    Ufff... jest ostateczny pomysł na zabudowę kominka + podłogi przy nim. Doszliśmy do porozumienia między sobą i razem z wykonawcą.
    Niestety okazało się, że dzisiaj w MaxFlizie ktoś zarezerwował prawie wszystkie płyty marmurowe, które wybraliśmy i zostało chyba tylko 6 sztuk... Rozrysowaliśmy sobie wszystko i wygląda na to, że będziemy potrzebowali dokładnie 5 sztuk + jedną trzeba wziąć w zapasie... Jutro koniecznie musimy je kupić - jeżeli jeszcze będą i ten ktoś ...
  2. problem z założeniem albumu!

    Coś jest nie tak!Od godziny próbuję założyć album i nic.Niby zdjęcia są a album pusty o co chodzi,chyba idę spać...Jutro podejdę do sprawy jeszcze raz.A może ktoś dopomoże...
    Tagi - katalog słów kluczowych: album Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Lukrecja 3 początek

    Dzisiaj pierwszy raz wchodziłam po schodach.Miały być zabiegowe bo podobno na inne nie było miejsca?A jednak są ze spocznikiem i to całkiem sporym.Choć dwa pierwsze stopnie wychodzą poza ścianę to efekt końcowy nie zakłóca całości.Górą budowlańcy!
  4. Rozróżniamy gości w porzo i nie w porzo ;)

    O tych drugich pisałem ostatnio. Dzisiaj o gościach na widok których gęba się rozjaśnia. Zakotwiczyli w dwóch miejscach pod daszkiem tarasu. Jednej ekipy jeszcze nie zlokalizowałem, drudzy to rodzinka wielodzietna, konkretnie mamunia tatunia i pięć głodomorów. Rąbią robale od rana do wieczora robiąc przy tym tyle hałasu, że cykające wokół koniki polne zgłoszą niedługo pretensyjkę sąsiedzką

    ...

    Updated 22-05-2012 at 22:40 by marmur7

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    I posiadam taki oto klombik pod oknem kuchennych na którym za boga nie wiem co posadzę :



    Wzbogaciłam się też o schodek do śmietnika (za nisko położony marmolit na płocie i za wysoko podłoga śmietnika - trzeba było przykryć

    ...
Strona 1 z 3