dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. budowe czas zaczac :))

    no i niby juz troche wyszli z ziemi i dalej mi sie wszystko jakies male wydaje - ale w koncu kiedys w bloku mieszkalismy na 46m i bylo dobrze nie :lol:
  2. budowe czas zaczac :))

    witam
    dzisiaj bez zdjec ale jutro nadrobie, dzisija podjelismy decyzje o podniesieniu jednak naszego domku o jeden bloczek - niesttety - fachowcy troche marudzili ale co mieli zrobic :roll:

    pozbylam sie tez ok 2000 tys zl :o na poczet plastikowych rur!!! dlaczego to az tyle kosztuje - dobrze ze szwagier mi poradzil zebym wziela nie fakture tylko tzw WZ takze jakby co moge oddac albo wymienic jak cos zostanie
    !!!!

    pojezdzilam tez za roletami zewnetrznymi ...
  3. Niewielki M05L - domek dla Ani i Jacka

    u nas dzisiaj nie bylo jakis dramatycznie wielkich posuniec bowiem obecne wymagaja juz
    wiele dulbania - podciagi, kolumny, jakies nadproza wewnatrz itp
    generalnie wiele nie przybylo a nasze harnasie w tym upale sie strasznie
    napracowali

    a oto efekty :)


    ...
  4. Dziennik Kasi i Bartka

    No chwilkę mnie nie było, atrochę się działo. Zwłaszcza dzisiaj :)

    No ale od początku. W piątek skończyliśmy szalować strop i schody. Robota szła jak z płatka, no ale przy takich robotnikach, przepraszam robotnicach) i kierowniku, to inaczej iść nie mogła ;)

    Sobota była już tylko dniem lekkich robót, czyli sprzątania placu budowy i robienia zbrojenia na wieńce pod murłatę. Potem wieczorkiem wyjechaliśmy coby trochę odpocząć. Po raz pierwszy ...
  5. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Wtorek 2007-05-15
    Dekarz jak w wierszyku dla dzieci - po cichutku po kryjomu - obróbki zaczął. Dach dawno kontr-wyłacony. KABLE C.D.

    Tu coś było o sprzątaniu działki i sprowadzaniu deszczu. Tylko wymarzniętych sadów żal ....
    Reguła się portwierdza - deszcz wieńczy dzieło i rozmiękcza glinę.

    Potrzebujesz deszczu - poproś mario_pa o wynajęcie koparki i rozpoczęcie porządków na działce.
    Przy sprzątaniu gliny na koniec spadnie ...
Strona 1 z 8