dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. MILA w okolicach Poznania

    Tak więc problem z głowy, komin się mieści a my możemy spokojnie podziwiać dalsze prace :D :D :D

    Dzisiaj było u nas bardzo dużo ludzi na budowie. Murarze plus ekipa cieśli plus KB no i jeszcze my pałętający się od rana z jednego końca działki na drugi. (tzn ja z żoną się pałętaliśmy - reszta bardzo intensywnie pracowała).

    Ekipa od dachu dzisiaj miała zawrotne tempo. Oto efekty:


    ...
  2. MILA w okolicach Poznania

    Po prawie bezproblemowych 2,5 miesiącach budowania pojawił się poważny kryzys:

    po tym jak panowie postawili dużą część konstrukcji dachu (a w szczególności stolec), w ubiegłą sobotę wgramoliłem się na belki stropowe i podczas podziwiania widoczków z naszego przyszłego poddasza, w oczy rzucił mi się komin a dokładnie miejsce przez które będzie przechodził ....



    Telefon do KB. KB: "niemożliwe, ...
  3. my tutaj a nasz domek tam - kasia i artur

    Podsumowanie tygodnia 14-18 / 07 / 2008

    Rozszalowywanie stropu nad garazem.
    Rozpoczecie dekowania na strop w domu.

    Planowany termin wylania stropu po 28 lipca.
  4. Rozważny c-33

    Dzisiaj wkoncu przyszły misy wc jedna niestety z rysą ktorą niezauwazylam przy kurierze,napisalam do sprzedawcy z allegro i zobaczymy co z tym fantem zrobi....ciag dalszy ocieplania,dziś sie położyła jedna strona na poddaszu ze stelazem i welna rockton na krokwie ,zakupiliśmy płyty osb 22 z frezem na drugie poddasze,jutro ma przyjśc wyłaz dachowy otwierany na bok,więc na dniach przywieziemy komin schiedla i bedzie mozna go wkońcu postawić....poniżej kilka fotek i nasz "rozważny ...
  5. Dziennik budowy - BetaGreta

Strona 1 z 15