dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Praktyczny dziennik AgnesK

    Nie chce mi się już wkurzać na to przechodzenie. Zrobię sobie dogoterapię :wink:
    No zobaczcie sami na to cudo: :D



    Rany - nie mogę się doczekać powiększenia rodziny. :D
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    W tej chwili właśnie mój dzielny mąż maluje balustradę. Nabiera uroku :D

    Wrócę jeszcze do ogrodzenia - jak pisałam (pisałam?) jesteśmy już odgrodzeni z jednej strony piękną powlekaną siatką, Radek dziś odciął drogę wycieczkowiczom ciągnąc siatkę leśną od rogu działki z zieloną siatką do rogu domu. A przy okazji budowy ogrodzenia z sąsiadem Ślunzokiem nauczyłam się dwóch nowych określeń narzędzi budowlanych: 1. krajszega (czytamy krajs zega), 2. ...
  3. Willie i jego Dom

    Wieniec się SKręcił.
    Do tego jeszcze Pustaki. W salonie już Nie Można się opalać........ :wink:

    w oczekiwaniu na DeKaPeKa i Wielkie Lanie obiecane zaległości.....

    Prądu Ci u nas dostatek

    Strasznie to zaległy Odcinek. Żeby jednak Pamięć Historyczna trwała dla Pokoleń co po nas, niezbędne jest zapisanie wrażeń z Prądu Macania 8) .

    Prąd był w cenie Hektara. Pełne Mnóstwo :D . Do aktu wpisane że na działkę dowiozą ...
  4. Dziennik Gerionowy

    O już:
    Tak wygląda ścianka małej łazienki. Pierwotnie związana z konstrukcyjną (ale tylko 3 pustakami, na dole i na środku). Po zapadnięciu się narożnika fundamentów, ścianka sie "odspoiła":


    Odspoiła się właśnie na tyle:


    Choć dziś jest to już ponad 1,5 cm...

    Kolejna fotka to "wisząca" nad ...
  5. Dziennik Gerionowy

    Kolejny dzień na wariata.
    Rano wycieczka na działkę, kontrolnie, czy murarze żyją po weekendzie, a potem powrót do pracy. Kolejne 60 km.

    Murarze już byli, układali belki stropowe i przypasowywali pustaki teriva.
    Na ścianki nawet nie spojrzałem, ale w tej materii będę się z nimi kontaktował przez kierownika budowy, ktorego dziś napuszczam na nich. Ścianki do natychmiastowej rozbiórki przez stemplowaniem stropu...

    Jakby mieli mi znów ...
Strona 2 z 4