dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    22 sierpnia

    Elewacja i elektryka nadal się robią, nic ciekawego i nadzwyczajnego (tfutfu) się nie dzieje;
    za to przypomniała się ekpia murarzy, a ja myślałam już, że to dawno i nieprawda :roll:.

    Elewatorzy stawiali sobie rusztowanie, a ja się nadziwić nie mogłam czemu przy tym rusztowaniu tyle cegieł im się pojawia, do czasu aż się schyliłam i pogrzebałam w ziemi.


    ...
  2. Rozważny c-33

  3. Z1 L studio z500 - Dziennik

    W ogole nie ja pitole co za dzień kurna
    bylem w poniedziałek 18 08 08 w open finance tam wszystko pięknie ładnie szmeges teges, wiec udało mi się zebrac wszystkie dokumenty w ciągu 5 dni nie wiem czy to dużo czy mało ale urlop na to wykorzystałem cały,wiec w czwartek 21 pisze maila do pani z doradztwa ze chciałbym sie spotkać bo będę miał prawdopodobnie wszystkie papiery i chciałbym złożyć wniosek o kredyt nast dnia w piątek odpisała mi ze nie pasuje jej bo ma dużo ...
  4. APS 119 - AGOLA, czyli jak wykończyć dom i nie zwariować

    Wypoczynek ładny, tak nawet dziwię się, że już jest, bo Bryłka nie miał koloru skóry takiej jak chcieliśmy i pokazaliśmy kolor na innej. Okazało się, że to wystawka firmy zaprzyjaźnionej i wezmą od nich te skóry i zrobią. Bryłkę można polecić, bardzo otwarci na klienta, solidna, porządna firma. No, ale zobaczymy jeszcze jak będzie w używaniu.
    To nasz pierwszy wypoczynek ze skóry naturalnej, długo się wahaliśmy, ale po pewnych dylematach, również moralnych (będziemy ...
  5. Budowanie marzeń

    Ściana szytowa od strony garażu jest już skończona:



    a z drugiej strony już prawie - dziś zaszalowanli boczki i zalali je betonem, a wczoraj powstało moje okon, to na górze:



    Na budowę dostarczono sklejkę na deskowanie dachu ...
Strona 1 z 14