dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Selene II - dziennik budowy E&S

    z kolei słynna już adaptacja tarasu w połączeniu z niskoprogrowymi oknami balkonowymi prezentuje się w ten oto sposób :)



    jak widać, dobrze przemyślany taras od razu posłużył ekipie jako wysoce profesjonalna rampa do składania i przeładunku palet, a to z cegłami, a to z czymś innym.. :evil:
  2. Selene II - dziennik budowy E&S

    Wprowadzone przez nas zmiany od strony garażu przełożyły się na taki efekt końcowy..

  3. Dom z "Baji"

    Trochę czasu na uzupełnienie fotek sie znalazło więc uzupełniam:

    Kuchnia:





    Ta przerwa między wiszącymi szafkami wypełniona będzie przez okap chyba kremowy (nie mogę teraz skontultować z projektantem = małą żonką :lol: )
    ...
  4. Selene II - dziennik budowy E&S

    Kilka postów wcześniej wspominaliśmy coś o oknach Sokółka s.a...
    wróćmy zatem do kwestii okien, bo właśnie wypełniły się nimi otwory okienne :-)



    sierpniowe słońce przy tym wariancie podbitki gwarantuje więc lekkie zacienienie strony południowej.. pierwszy nasz wniosek odnośnie zaprojektowanych okien jest taki, że nie są one duże, jak na gabaryty ...
  5. Dworek Jankamy

    MIESZKAMY!MIESZKAMY!!!Jest cudownie.Jest pięknie.Jest fantastycznie!Niedługo będą dwa miesiące jak nocujemy w dworku.Kochamy ten dom.Czujemy się szczęśliwi.I wcale nie podgrzewałam temperatury, nie mieliśmy po prostu internetu.Teraz mamy radiówkę, nie jestem zadowolona.Może z tego powodu (radiówka ciężko chodzi w sobotnie wieczory) mam problem z panem fotosikiem.pl. Zdjęć dziś nie będzie.
    W domu zostało jeszcze b. dużo do zrobienia.Do zimy musimy ocieplić ściany ...
Strona 1 z 12