dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Przeprojektowanie okna....

    Po analizie kilku wycen naszego duzego okna (w oryginale mialo skladac sie z 4 czesci, 2 na dole przesuwne, 2 na gorze fixy) zdecydowalismy sie chyba na przerobke projektu...

    Dostalismy od architekta kilka propozycji, z ktorych 2 nam sie calkiem podobaja:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja_na_2.jpg
Wyświetleń:	181
Rozmiar:	19,3 KB
ID:	76041

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja_na_3.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	20,8 KB
ID:	76042

    byc moze zmniejszymy odstep miedzy oknami do minimalnego potrzebnego - chyba 25cm( szerokosc belki zelbetowej).
    Czekamy jeszcze ...
  2. 80 dzień

    W czasie gdy ekipa budowlana czeka na wyschnięcie wylewek na stropie pojawili się fachowcy od wentylacji, na poddaszu układają "rury do transportu powietrza". Ja natomiast rozpocząłem montaż parapetów wewnętrznych, a dzisiaj uruchomiłem kominek, rozpaliłem ognisko domowe hehe
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11354.jpg
Wyświetleń:	317
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	76039   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11355.jpg
Wyświetleń:	298
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	76040  
  3. Wylewki cz. 2 i ostatnia

    Dziś w końcu zrobiono nam wylewki na dole

    Ważny przełom na budowie. Teraz możemy się umawiać na pomiary drzwi wewnętrznych, kuchni, drzwi zewnętrznych, bramy garażowej, schodów...Na wtorek mamy na razie umówione od rana, jedna po drugiej, trzy ekipy do pomiarów. Najważniejsze są teraz drzwi zewnętrzne, brama i drzwi do pomieszczenia gospodarczego. Trzeba w końcu zamknąć nasz dom na dobre. Na drzwi wejściowe i tak poczekamy z 4 tygodnie od podpisania umowy. ...
  4. Okna...

    Zamówiłam dzisiaj okna
    Są wymierzone, wycenione i jutro jadę podpisać umowę.

    Czas czekania - miesiąc.
  5. Mur?ata i nie tylko

    Dziś przyjechało na budowę drewno. Impregnowane na więźbę i nieimpregnowane na słupki na ganek, taras i pergolę. Rozpoczęto układanie murłaty.
    Wykonano też nadproże pod moje dodatkowe okno w salonie. Nie było mnie przy tym a szkoda. Ale nie czas płakać.
    Jestem tak zakręcona, że zgubiłam ważny dokument. Na szczęście jest do odtworzenia, tylko to znowu czas zabierze. Na dziś tyle.

    ...
Strona 1 z 2