dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy in?yniera Mamonia

    WITAMY ze wsi !!!

    Przeprowadzka poszła w miarę bezproblemowo. Cała akcja trwała niecałe 5 godzin. Trafiliśmy na dobrą firmę, która zapewniła nam nieodpłatnie ponad 30 mocnych kartonów, które są obecnie głównymi elementami umeblowania domu.

    Przeprowadziliśmy się do domu, w którym brak nawet jednej łazienki, a instalacja elektryczna składała się z 1 gniazda. Obecnie mamy czynne już kilkanaście gniazd i aż dwie lampy sufitowe (żarówki w oprawach, ...
  2. Dziennik Anpiego

    22 września 2005

    Dzisiaj znowu chłopaki w liczbie 3 sztuk :D zasypywali fundament. Mimo, że uwijali się na prawdę bardzo sprawnie, zasypali niewiele. Postanowiłem więc zamówić koparkę, i tu zonk - zepsuta. Może będzie naprawiona w przyszłym tygodniu, ale dla mnie to za późno. Postanowiłem więc poszukać w okolicy innej koparki. Znalazłem białoruśkę.

    Bidulka zakopała się w tym naszym piasku. :D W końcu sobie poradziła, ale ciężko było. Niestety ...
  3. dziennik :) TAB

    Właśnie wróciliśmy z budowy, chwaściory nie są popalone, bo za bardzo jeszcze zielone.
    Ale za to ktoś nam ukrócił komin :evil: :evil: :evil: o jeden element, a chyba kilka ukradziono. :evil: :evil: :evil:
    Stawiamy dach i koniec, zabijanie okien, nic to nie da, ale może jakąś przeszkodę będzie stanowić dla tych, którym coś się nie podoba lub maja nadmiar adrenalinki. Tylko żebym ja potem nie miała tego nadmiaru adrenalinki jak kogoś dorwę.... nogi z d..... ...
  4. Początek

    KOSZTY CD.

    Rozliczenie III etapu - Więźba , poddasze

    Materialy.........................18 276 zł
    Robocizna.........................8 000 zł
    Odb. inspektora...................500zł.

    RAZEM............................26 776 ZŁ.


    kOSZT całości z więźbą to 98 884 PLN

    DACH

    Materiał ( dachówki, rynny blachy)
    po całkowitym rozliczeniu, nieco iiny niż prognoza ...
  5. Początek

    Po dzisiejszym dniu muszę odszczekać jedną kalumnię na mojego wykonawcę od pokryć!!!
    Sprawa dotyczy europalet. :-? Dzisiaj dokonując rozliczenia w " Dachówkarni" tak z głupia franc, zapytaliśmy o owe? ( palety)
    Dowiedzieliśmy że palety podlegają zwrotowi ( koszt nawet 20 zł za szt.)
    Jeżeli więc zakupu dokonuje tzw. detalista jest ustanawiana kauucja za szt. Jeżeli natomiast podwykonawca za palety on odpowiada !!
    Więc w tym temacie oddaję ...
Strona 1 z 3