dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Pyłowa miss.

    Czekamy na okna :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .
    Zamawialiśmy 27 lipca, miały być na 16 sierpnia, a pan na dzisiejszy telefon odpowiada:może będą w tym tygodniu :x . Przez to,że nie mamy okien nie możemy dalej działać. Ja nie mogę malować, bo jak mi wiatr zawieje, a robi to często to cały pył będę miała na ścianie. Paweł chętnie zacząłby kłaść płytki.

    Wziełam się dziś za zamiatanie posadzek, ale się tego nazbierało ...
  2. Zapiski ze Sprawnej

    Dzień 71, 22.08 Pn - końcówka murarzy

    W piątek sytuacja wróciła do normy po zawirowaniach wprowadzonych przez spawaczy i budowa wróciła na swój spokojny, niczym nie zmącony tor, czyli prace murarskie. Dalej robili kominy, ścianki działowe i postanowili wykonać jaskółki i nadproża w tym to łukowe.
    Dzisiaj (Pn) kontynuacja i w zasadzie zakończenie prac przed cieślami. Kominy doprowadzone są do mniej więcej dachu, ścianki działowe tak gdzieś w połowie, wykonane ...
  3. Dziennik andrzejki.

    Mamy poniedziałek i już ochłonęłam po przeżyciach piątkowych 8)
    W sobotę wynalazłam jeszcze jedną hurtownię, pogadałam z szefem i to u nich będę brała wszystko i okazało się, ze mają te nieszczęsne brakujące bloczki :o
    A jak dzwoniłam w piątek rano to nie mieli :evil: Taką informację otrzymałam przez telefon :( Co to znaczy osobisty kontakt :lol: :wink:
    Stan budowy na dziś jest taki, ze przygotowne są szalunki na wieniec i jutro zalewają wieniec na fundamencie :-?
  4. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Ech to czekanie.... Pewno zaraz w komentarzach będzie "skąd ja to znam..." :wink: No cóż - taki zapewne to już los inwestora budowlanego w trakcie załatwiania formalności.
    Przyniosłem dziś od naszej sąsiadki caaały karton Czterech Kątów - szukamy "inspiracji" ;) Jedną już znaleźliśmy (ale nie tam). W dolnej łazience (tam gdzie planujemy saunę) brodzik chcemy dać w podłodze bez żadnej obmurówki. A co tam! NIE BĘDZIE BRODZIKA TYLKO WGNIECENIE W KAFELKACH ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    A jak dorośnie będzie taaaki piękny: :D (zdjęcie podaję tylko jako link, bo jest ogromne.)

    http://bogdankub.fm.interia.pl/szabl...zki/sunia3.jpg

    :D :D :D

    Kurcze, to pierwsze zdjęcie nie chce się "uwidocznić", mimo wielu prób. :( No trudno. My w każdym razie odliczamy dni do soboty :D
Strona 1 z 4