dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Dzisiaj będzie o naszym koszmarze ostatnich dni - płytkach :wink:

    Kafle do małej łazienki zamówione. Ponieważ - ku naszemu wielkiemu rozczarowaniu - Tubądzin przestał produkować kolekcję Bolero musieliśmy znaleźć cos innego. Padło na konkurencyjny Paradyż i kolekcję Vanessa / Bolero. Na żywo płytki wyglądają lepiej niż na stronie producenta. Od razu zamówiliśmy tez muszlę i brodzik do prysznica - to w gestii płytkarzy będzie obsadzenie tych gratów. Z drzwiami ...
  2. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Wiosna na całego, a w naszym "ogrodzie" jak po wybuchu bomby atomowej :D - jesienny oprysk pana Ogrodnika zrobił swoje. Praktycznie nic nie odrasta, w jednym miejscu pojawiły się pędy topoli a reszta opryskanego terenu wygląda na jałową i wypaloną - sceneria dobra do filmów SF. Ale roślinki cebulkowe, które w okresie oprysku były juz w fazie snu zimowego przetrwały i teraz mamy takie kwiatki:)

    Punktowa eksplozja zieleni na działce dookoła gruz i beton, a ...
  3. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Pogoda nam trochę krzyżuje wszystkie plany. :( :-?
    Od dzisiaj mieli wejść na dach fachowcy i zabrać się ja jego naprawę, ale ponieważ z mniejszymi lub większymi przerwami od poniedziałku popaduje deszcz, więc nie zakończyli jeszcze poprzedniej roboty. Następny umówiony termin to wtorek w przyszłym tygodniu. Doszło do skutku nasze pierwsze spotkanie z płytkarzami. Dostaliśmy wytyczne co mamy zrobić do momentu ich wejścia - a sporo tego jest :o . Zadawali dziwne pytania ...
  4. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Wylewki zrobione, na górze zwinęliśmy już folię by mogły zacząć schnąć, a na dole po trzech dniach polewania dla odmiany folia została rozwinięta.

    Do polewania wylewek na dole miałem pomocnika :D



    Nastał maj a wraz z nim to co najpiękniejsze - długi weekend. Postanowiliśmy spędzić go pracując na działce, ale niestety za wiele nam z tego nie wyszło. Prawdopodobnie daję znać ...
  5. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    No i sobie polewamy posadzki - ma być dużo, to lejemy dużo - właśnie poszło pól metra wody. I tak dwa razy dziennie. Ale wszystko wsiąka - jak dziś rano przyjechałem to po wczorajszej wielkiej wodzie ani śladu nie było.

    Miałem spotkanie z panem polecanym do wykonania sufitów podwieszanych na piętrze. Nie zrobił dobrego wrażenia - wręcz przeciwnie - wydaje mi się, że to ktoś początkujący w tej branży. Trzeba poszukać dalej, wici zostały rozpuszczone. ...
Strona 13 z 13