dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Szklana ściana i drzwi :)

    W końcu doczekaliśmy się instalacji naszej szklanej ściany na antresoli Powoli montowane są również drzwi wewnętrzne

    . Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie(6).JPG
Wyświetleń:	776
Rozmiar:	57,9 KB
ID:	97158 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie(3).jpg
Wyświetleń:	856
Rozmiar:	103,9 KB
ID:	97152 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie(4).jpg
Wyświetleń:	826
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	97153
  2. Kolorystyka - ściany...

    Znów wklejam "moją" kolorystykę ścian i wnętrz... tak bym chciała by było, ale czy to w ogóle pasuje do takiej kuchni?








    ...
  3. Kolejne wizualizacje kuchni

    Są i wersje po poprawkach.
    Nie mam pojęcia w którą stronę iść, chociaż jakaś wizja już mi się klaruje... Jakie kolory ścian? Nie chcę żeby było "zimno" i tak sterylnie... Lubię ciepłe kolory...

    WERSJA 2


    WERSJA 3 (tu chyba za dużo brązu...)


    ...
  4. Etapy budowy półki z regipsu w przedpokoju

    Foto reportaż z etapów budowy podwieszanej półk iz płyt kartonowo-gipsowych rigips z oświetleniem górnym halogenowym oraz miejscem na podświetlenie sufitu taśmą led. Film do tematu na moim blogu budowlanym http://123budujemy.pl



    tagi: 123budujemy taśma led led podświetlenie oświetlenie halogeny budowa aranżacja regips rigips stelaż profile konstrukcja półka podwieszana konstrukcje z regipsu podświetlenie sufitu drywall ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: półka z rigipsu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Zamykanie "otworów"

    A więc jest decyzja - byliśmy u dostawcy okien i zdecydowaliśmy się na okna plastikowe krakowskiego Oknoplastu, drzwi zewnętrzne wejściowe Doorsy, drzwi tylne z kotłowni na ogród KMT i bramę Normstahl. Jak wszystko będzie szło zgodnie z planem to w marzec wejdziemy z zamkniętymi otworami w ścianach.
Strona 1 z 3