dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Spelniamy marzenia -pogodni piecdziesieciolatkowie

    Co nieco napisze z pamieci. Beda to pierwsze kroki.

    Jak juz wspomnialam,zemia kupiona, kumulacja marzen dojrzala do realizacji.
    Gdybym wczesniej poznala,to forum pewnie inaczej wygladalaby ta budowa, pewnie bardziej profesjonalnie.
    My poszlismy na zywiol.
    1krok, jaki wybrac projekt.
    a) dom nieduzy, bo jak wspomnialam dla staruszkow ma byc, ot dwa dziadki wsrod kwiatkow,
    i sprzatania zeby nie bylo duzo, bo jakos zamilowania szczegolnego nie mam. ...
  2. Start

    Witam wszystkich budujących, a szczególnie tych, którzy budują Letni Wieczór. Ja dopiero startuję, więc poszukuję wszystkich, którzy już są w trakcie budowy. na ten moment najchętniej pooglądalibyśmy domek w realu. CZY KTOŚ BUDUJE M44 W ZACHODNIOPOMORSKIM?
  3. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    ŁAZIENKA DZIECI (czekamy na lustra)









    Polecam - myją się bardzo dobrze

    NASZA ŁAZIENKA (również czekamy na lustra i montaż bidetu. Niestety musimy wykonać ...
  4. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    [QUOTE=niezapominajka1972;4525550]IDZIEMY DALEJ CORAZ DALEJ.....

    Kominek działa nawet lepiej niż się spodziewałam. Powoli włączamy ogrzewanie podłogowe. Na początek delikatnie. Kaloryferki ciepłe, aż miło. Hmmmm bardzo bardzo miło Czekamy jeszcze na rekuperator. Salon, przedpokoje i sypialnie pomalowane ). Szafa wnękowa do holu zamówiona - montaż w lutym. Meble do kuchni, garderoby i pralni - zamówione. Nie wiem kiedy przyjdą, ale mam nadzieję że przed ...
  5. Spelniamy marzenia -pogodni piecdziesieciolatkowie

    Poniewaz nasz dom juz jest w stanie surowym zamknietym, postaram opowiedziec jak sie zaczelo.
    Pewnego dnia, wisenna pora, wygrzewajac sie w wisennym sloncu, olsnilo nas,ze jak wrocimy do Polski dokonczyc zywota, to praktycznie nie mamy tam zadnego kata.
    Tak zrodzila sie mysl o budowie domu.
    A skoro byla mysl, poszlismy natychmiast za ciosem.
    Wykonalam kilka telefonow do znajomych, i znalazlam kawalek ziemi.
    Natychmiast zarezerwowalam,bo znalam okolice.
    ...
Strona 1 z 2