dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Piątek-8-ma rano ,puk puk, to ja Wasz glazurnik :lol: No nie,on jest niesamowity,mówił ,ze za tydzień będzie i jest .Wszystkim życzę takiego fachowca!!!.Dzisiaj położył gres w pomieszczeniu gospodarczym ,jutro garaż i fugowanie podłogi w górnej łazience.Poniedziałek ma być pod wezwaniem silikonowania.Mąż zakupił kilka tub ,chyba starczy.Pytki do kuchni mają być 3-go listopada,ale chyba o tym już pisałam.Koniecznie muszę się wybrać do Bogucina /koło Poznania.Jest tam hurtownia ...
  2. Oliwka Oskara

    Oskar to nasz 6-letni syn, dlatego Oliwka Oskara :)

    Wpis pierwszy - czyli klamka zapadła, składamy zamówienie.

    Działka, którą*kupiliśmy dała nam popalić*jeszcze przed rozpoczęciem budowy, dlatego ponad rok od kupna postanowiliśmy zacząć zbierać dokumenty tak, aby w kwietniu zacząć*budowę. Działka była rolna (kat. VI), nie było planu zagospodarowania przestrzennego, więc aby ją*podzielić musieliśmy się postarać o warunki zabudowy. No i się ...
  3. Tak to się zaczęło...Nasza Lawenda :o)

  4. dziennik Diuna mix Betomisiów

    23.10.2009
    znalazłam całkiem przyzwoita lodówkę


    Chłodziarko-zamrażarka Mastercook
    LCTD - 920NFX się nazywa 8)
    no to jeden mebel do kuchni mamy :wink:
  5. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem załatwiania wielu spraw i podjęcia paru ważnych decyzji.
    Można powiedzieć, że udał się dzisiejszy piątek :D :D :D
    1. Zawieźliśmy do urzędu dokumenty o przyłączenie wody.
    2. Zawieźliśmy do urzędu dokumenty o zmianę z szamba na POŚ-ia.
    3. Dogadaliśmy się z ekipą od tynków ( Secam wielkie dzięki ) - wchodzą 16 listopada.
    4. Dogadaliśmy się z ekipą od hydrauliki ( wchodzą przed tynkami) i podłogówki ...
Strona 1 z 23