dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. @Andromedka@

    :P :oops: w końcu dodałam nowe fotki .....to już koniec na ten rok :( ....jest też kilka z wnętrz...niedużo ....życzę przyjemnego oglądania ....i :lol: do WIoSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
    ale relacji niestetyżadnych więcej, bo nie uczestniczyłam w ŻADNYCH ustaleniach z powodu :cry: choroby.....ale wiem,że nie było juz większych problemów....
    pozdrawiam serdecznie ........ :lol: :lol: :lol:
  2. Dziennik pontypendy

    Dach się podobno robi :-? , podobno bo moje dzieciaki chorują, więc na budowie bywam tylko myślami. :(
    Ale dzisiaj moja kochana sąsiadka Abromba obiecała zrobić sobie mały spacerek na moją budowę i zobaczyć co i jak. Dzięki Ci Abromba !:D
    Będę więc miała informacje z pierwszej i pewnej ręki. :D

    I jeszcze jedna informacja. Schody zostają tak jak są w projekcie. Niedalej jak w sobotę, kiedy to byłam ostatni raz w swoim domu dość boleśnie przekonałam ...
  3. domek dla szóstki

    Są Tacy Jedni, co się dopominają o nowe wpisy w dzienniku (pozdrawiamy Wejherowo :D ). A co tu pisać? NIC się nie dzieje. Ćwiczymy się w cnocie cierpliwości. :wink:

    No dobra, dzieje się, ale zupełnie bez naszego udziału. Nasza działeczka co nieco przekopana, wodociąg się robi. Troszkę chyłkiem, opłotkami, znaczy wzdłuż granicy, jak było uzgodnione. Ale nie całkiem, bo Jacek był i odkrył, że nam wirtualny wykusz zahaczyli. :evil: (Zajrzałam do dziennika - ...
  4. Dziennik andrzejki.

    23 listopada 8) 8) 8) 8) dach został całkowicie skończony 8) Choć dla mnie jeszcze nie :-?
    Oto fotki domku 8)
    Od frontu
    Od tyłu 8)
    Jeszcze kończą daszek nad tarasem 8)

    Komin wentylacyjny

    KOmin dymowy ...
  5. Dziennik Abromby

    Dziś przygotowywałam docelowe miejsce pod kompost. Zrobiłam solidny podkład z chrustu, żeby miał (kompost) powietrze i przeniesiemy pryzmę, która była bardzo nieprofesjonalnie połozona.
    Podziwiałam także plon tegorocznych nasadzeń. 80 % gości ledwo widzi, że coś jest - ale za jakieś 20 lat ogród będzie super. Z duzych docelowo rzeczy mam: 5 wejmutek - aktualna wysokość od 80 cm do 1,20 m, ze 20 zwykłych sosen - przecietnie półmetrowych, 2 brzozy 2 metrowe i z 10 półmetrowych, ...
Strona 1 z 7