dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Werbenach - co to takiego?

    "Dom w Werbenach" to budynek mieszkalny jednorodzinny. Póki co nawet jednoosobowy, bo gdzieś ta moja druga połówka ucieka przede mną.
    Wraz z podpisaniem umowy przedwstępnej otrzymałam PROJEKT BUDOWLANY, w którym oczywiście jest wszystko, a z którego ja niewiele rozumiem. Ale w miarę posuwania się prac budowlanych może zacznie mi się wszystko rozjaśniać.

    Dom w Werbenach według projektu wygląda tak:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom w werbenach..jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	31789
    ...

    Updated 24-11-2010 at 13:37 by She's no name

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Miejsce, w którym stanie Dom w Werbenach

    Miejsce, gdzie stanie mój dom to piękna i malownicza okolica. Jak już wspominałam Bilcza leży w gminie Morawica, a gmina ta obejmuje swoim obszarem północną część Niecki Nidziańskiej. Sąsiaduje z parkami krajobrazowymi na Ponidziu i w Górach Świętokrzyskich.

    W sercu tego wszystkiego moja działka, w pobliżu las, za płotem (którego jeszcze nie ma) strumyk. Działka moja oznaczona jest numerem 29 i obejmuje powierzchnię 1123 m/2.

    Poniżej umieszczam ...
  3. Dom w Werbenach - całkiem kusząca perspektywa

    Skoro to dom w Werbenach to postanowiłam sprawidzć co to jest ta werbena. Tzn, wiem, że to roślina ozdobna, ale specem od tego rodzaju zagadnień jest raczej moja mama. Ale skoro mam mieszkać w werbenach należy ten temat zgłębić.
    Zakładam, że chodzi tutaj o werbenę ogrodową.
    Otóż... werbena ogrodowa (verbena hybrida) to roślina jednoroczna. Roślina zwarta, silnie rozkrzewiona, kwitnie bardzo obficie i długo - od czerwca do października. Werbena nie jest wybredna ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: werbena ogrodowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dom w Werbenach - Dziennki budowy Ansi

    Witam serdecznie!
    Jestem nowa, odrobinę jeszcze zagubiona, ale właśnie dziś podpisałam umowę (narazie jeszcze przedwstępną) kupna nieruchmości gruntowej. Nie często w życiu buduje się własny dom, więc pomyślałam, że fajnie byłoby to jakoś na bieżąco dokumentować.
    Jeszcze za bardzo do mnie nie dociera, że będę miała własny dom, ale fakty są faktami. Mam to na piśmie. Dziś podpisałam. Pojechałam na działke, rzeczywiście prace już trwają ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w werbenach Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. klamka zapadła - budujemy Glicynkę 2 - ze zmianami:)

    wtorek 23.11.2010
    Już myślałam, że dzisiaj nie uda się dalej ruszyć z budową.
    A jednak:


    (Zdjęcia robiłam już po ciemku)
Strona 1 z 2