dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Aggi

    Finisz trwał tyle, co ciąża – 9 miesięcy, o ile zbyt lekkomyślnie nie zakładam, że to, co mam teraz to się nazywa „finisz”, a nie na przykład „sina dal” :-? .
    Kombinowałam sobie w swoim ciasnym rozumku, że skoro ZE dał warunki przyłączenia, to znaczy – wiedział co robi, przemyślał, obadał, zdecydował. Jeśli jeszcze do tego dołożyli projekt umowy przyłączeniowej jasne jest, że wszystko mają pod kontrolą. Równolegle „robił ...
  2. dziennik wierzba2 dorka1

    pada snieg ,nasi myrarze powolutku jada z fundamentami w srodku i dosypuja piachu,a tak wogule to mam dzisiaj urodziny
  3. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    23.11.2004

    no to wykrakałam, jeszcze niedawno pisałam, jak ta moja budowa nudna jest, a tu mam klops!!! :evil:
    przez ostatnią wichurę odpadła jedna dachówka, która spadając uszkodziła pozostałe. Dzwonię do gościa od dachu i mówię w czym rzecz, więc on mówi czy mam dachówki - ja na to, że nie!!! a on, że jak załatwię to on przyjedzie i poprawi założy. ja na to, że przecież to jego wina, musiał źle umocować, a on że zdarza się, że popełnia błąd, ...
  4. Trach i jego dziennik

    Dla zainteresowanych: koszty poniesione do etapu stanu zerowego na dzień 31 grudnia 2003.
    Rozbudowane na wniosek _bogus_-ia

    Zakup działki
    - 1,018 ha rolna IV-V klasa w strefie zabudowy siedliskowej: 15 000 zł
    - opłata notarialna i podatek: 453 zł

    Ogrodzenie
    - koszty urzędowe (mapa+zgłoszenie): 35 zł
    - kołki do wytyczenia: 5 zł
    - wykopy: 0 zł (we własnym zakresie)
    - cement 575 kg: 173 zł
    - żwir 12 ton z dowozem ...
  5. Trach i jego dziennik

    Tymczasem wielkimi krokami zbliżała się zima.

    Kto wygra ten wyścig?

    Dostawszy aż 6 dni opieki nad żoną (cięcie cesarskie!) przez następny tydzień kursowałem pomiędzy szpitalem a placem budowy, aż wreszcie -

    5 listopada: zakończyliśmy układanie zbrojenia,
    7 listopada: kierownik odebrał zbrojenie, po czym dwie "gruchy" z zakładu betoniarskiego Kosieradzkich pracując na zmianę wrzuciły do wykopu 42 metry sześcienne mieszanki betonowej ...
Strona 1 z 3