dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mazurska chałupa komtura

    A nie ma za co. Miły gość zawsze mile widziany. :D

    Wracam więc do mego dziennika.
    Wyskoczyłem jak z procy i cóż zobaczyłem? dużą ciężarówkę wyładowaną blachodachówką. Jeden ze stojących obok samochodu facetów, nie wyjmując z ust peta i nie mówiąc "dzień dobry" wyseplenił: "Dawaj przkładki"
    ?
    Nie wiedziałem czy mówi do mnie czy do innego faceta. Patrzył jednak beznamiętnie w moją stronę.
    "Nie bedziemy ...
  2. Dziennik Ged'a

    CZWARTEK
    Myślałem, że nic dziś nie zrobię. Są dni gdy trzeba nic nie robić. Ale !!! Zadzwoniłem do ... pomocnika i jego kolegi. Przyszli i przez 6 godzin rozstęplowaliśmy prawie cały dom, wypompowaliśmy wodę która wlała się przez otwory w stropie. W międzyczasie zrobiłem z resztek szalunkowych desek drzwi do jednego z piwnicznych pomieszczeń. Fotek nie ma, zrobię gdy pomieszczenia będą czyste, suche, wysprzątane.
  3. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    23.11.2006r. czwarteK
    Niestety zdjęcia są w mniejszym rozmiarze, bo album na onecie robi mi psikusy :cry: .

    Ostatnie zdjęcia pokazują stan "0" a w niedzielę domek wyglądał tak:

    Zapraszam na spacer wokół domu :-)

    Zaczynamy od ściany frontowej - widok na wejście do domu i wykusz kuchenny


    Idziemy w prawo - wykusz będzie widoczny ...
  4. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 23-11-2006 - 21:58 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :) Do dzisiaj kolejny postęp robót.Ponieważ działka jest nieco poniżej sąsiedniej działki oraz drogi,podnieśliśmy ścianę fundamentową o 3 bloczki.
    Budowlańcy jak narazie spisują się dobrze,konkretne chłopaki.Dzisiaj zaczeli ocieplać fundament od zewnątrz.Natomiast projektant adaptujący o mało nie doprowadził mnie do zawału. :x
    Miał wykonać-
    -lustrzane odbicie(oprócz budynku na działce) pomieszczeń po adaptacji-nie zrobił tego :evil: ,dobrze że zrobiłam ...
  5. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Witam
    O rany, ale czasu minęło od ostatniego wpisu i tyle się działo, a w zasadzie działo się niewiele, ale tyle się nawnerwiałem, :( że nie wiem od czego zacząć. :-?
    Nie będę Wam opisywał dlaczego miałem nerwa i jakie były koleje, ale powiem Wam, że zgranie terminowe producenta stropu, dźwigowego, stempli i belek do podparcie, zbrojenia i pogody wymaga masy telefonów, modulacji głosu (od błagalnej do opierdalającej) i nielada szczęścia. :) :D :( :-? ...
Strona 1 z 5