dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Dzień 30

    Stan surowy już dawno zakończony, a ja nic nie pisałem :(. Niestety, ale praca całkowicie mnie pochłonęła :oops:.

    Mój domek wygląda obecnie tak:









    W dalszym ciągu nie mam prądu :evil: więc ...
  2. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Nastepne świeta, mam nadzieję urządzać będziemy już "u siebie". Teraz, póki co, zyczę wszystkim ( i sobie :D) zdrowia, szczęścia i gotówki wystarczającej na wszystko inne.
  3. Początek

    Powracamy do tematu okiennowego.....

    Cenę podnoszą nam trochę niestandardowe rozmiary ( tylko jedno okno w standarcie :evil: )Wielkość przeszkleń np. sień to dwa kobylaste okna o wymiarach szer, 970 cmx1790cm wys.Nie dość że nie w standarcie to jeszcze to TAKKIEEE LANDARY...Ale za to jak piękniście będzie wyglądało wnętrze.. :D :D Prawie 10m2 sieni z dwoma pokażnymi okienkami o obniżonym parapecie ( gdzieś ok. 55cm) póżniej również poszeżonym coby można ...
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Dzisiaj Świątecznie wszystkim którzy czytają i kibicują pragniemy złożyć życzenia :)
    W te piękne Święta niech każdy pamięta
    z głębi serca płynące życzenia:
    zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości
    i dużo miłości.


    Dziękuje za wszystkie miłe słowa wsparcia,kciuki itp.
    Podziwiam za to że czytacie bo daleko mi do twórczości innych forumowiczów :-?
    Dzięki za to że jesteście :)
    ...
  5. Początek

    No ale teraz powrót do tematu...

    Dostaliśmy już wyceną okien ( kolejną) oraz pierwszą wycenę instalacji wod.- kan. i CO.
    Wycena okien już mnie prawie satysfakcjonuje ala....- Czy zawsze musi być jakieś ALE?!?- Zamawiać teraz, czy poczekać do Nowego Roku? - Ulga remontowa i tak nas już nie obejmie ( brak prawnego tytułu do lokalu, a budowa to nie remont :evil: :evil: ) A przedstawiciel firmy zasiał ziarenko wątpliwości. Mianowicie nieśmiało zasugerował ...
Strona 1 z 5