dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nurniego dziennik

    23.02.2005
    Wylewki sobie wysychają kozą dogrzewane a tu dzwoni pani i zaprasza mnie
    UWAGA !!! :o :o
    na podpisanie umowy przyłączeniowe na telefon :D :D .
    Dzisiaj rano umowę podpisałem a o 18 dzwoni inna pani i pyta czy mogą przyjechać w piątek podłączać linię. Tak zaskoczony to ja dawno nie byłem. Instalację musiałem przełożyć na poniedziałek bo jedziemy w góry na narty do rekina, przy najmniej na dwa dni.
    Aaaaa, no i pani się pyta - czy ...
  2. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Na tej stronie:
    http://www.technolux.pl/oferta/duze/44.jpg

    jest zdjęcie moich lamp - już nabytych lamp :lol:
    Kupiliśmy dwie wiszące szerokie, dwa kinkiety i małą stojącą.

    Oczywiście po zawieszeniu w domu będzie profesjonalna sesja a nie takie paskudne reklamowe byle co, jak mawia Agacka :lol: :lol:

    Jest tylko jedna różnica- nasze mają ciemne drewno, prawie jak mahoń. Te na zdjeciach wydają mi się dużo jaśniejsze. Reszta ...
  3. Trach i jego dziennik

    Straaaaaaasznie długo mnie nie było w moim dzienniku a i wogóle na Forum. Przepraszam niniejszym wszystkich, którzy mieli nadzieję na szybki ciąg dalszy że ich zawiodłem, i obiecuję poprawę.
    Obliczyłem się juz z podsumowaniem robót i podliczeniem wydatków za ubiegły rok, a że przygotowuję dane i dalszy kosztorys do wniosku kredytowego, więc mam już bazę żeby o tym pisać.

    *

    Wracamy do BUDOWY.

    Zanim zaczęła się instalować z betoniarką itp. ...
  4. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    W końcu przestałam być słomiana :lol: :lol: :lol:
    Mąż wrocił z Ukrainy cały i zdrowy, nawet wątroby nie zdążył zniszczyć :wink:

    I jak na zawołanie właśnie dziś znów zaczął sypać śnieg :lol:
    Trochę się obawiałam odśnieżania (mam niemiłe doświadczenia :lol: ), ale się udało. Teraz jakby co, to jest Bartek :lol:

    Za siedem minut jadę po lampy do salonu! :lol: :lol:
    Zamówiliśmy dwie wiszące, dwa kinkiety ...
  5. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    57. A śnieg pada i pada... :roll:

    Za oknami zima jak się patrzy. W czoraj rano było -6, dziś jest około zera i od wczorajszego wieczoru sypie śnieg. Świat wygląda jak z bajki (jak zdążę to zrobię fotkę domku pod śniegiem). Mimo zimy elektryk robi swoje. Spokojnie wysłuchuje naszych zachcianek, doradza i robi. Wczoraj wmontował już setną puszkę i przeszedł na poddasze. Twierdzi, że tam cieplej i spokojniej (ba).
    Wybraliśmy się na negocjacje cen styropianu. ...