dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    a tak sobie rosły nasze ogórki
  2. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    wiadomo najdłużej schodzi z docinkami, mimo tego postępy były cały czas widoczne, w międzyczasie rozciągnęliśmy też folię dachową i nabiliśmy łaty na naszym małym daszku podaj pan ceg.. oj przepraszam dachówkę
  3. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    zostawiliśmy Endrju z układaniem dachówki abyśmy mogli zająć się znowu zadaszeniem zejścia do piwnicy, nabiliśmy nadbitkę i a Endrju zdążył tymczasem porozkładać trochę dachówki na tylnej połaci dachu potem wprawił jeszcze dwa ...
  4. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    dachu przybywało a ja zdecydowałem żeby okienka w garażu były takie jak te w piwnicy więc je przerobiliśmy doszedłem też do wniosku że dwa okna w małej łazience to też stosunkowo za dużo, zapadła decyzja i jedno zamurowaliśmy wkońcu prawie cały dach był ołacony i tak to wyglądało a tak ...
  5. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    potem okazało się że trochę mało zamówiłem podbitki, więc domówiłem więcej i już następnego dnia była do odbioru, odrazu pomalowałem ją pod kolor 2x aby mogła przeschnąć zanim chłopaki będą ją przybijać w tym czasie tata skończył murować a na poddaszu robiło się coraz ciemniej a ...
Strona 1 z 3