dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    No nareszcie (wydane 21 grudnia 2005) WZ można było postęplować, bo się wreszcie uprawomocniły. To pierwszy okument, który mamy już gotowy i niepodlegający odwołaniu. Teraz czekamy na odlesienie fragmentu lasu pod budowę. Można by też załatwić odrolnienie, bo na tą decyzję czeka się około miesiąca, nawet jeżeli jest bezprzedmiotowa, chyba tak będzie i u nas, bo ziemia jest klasy V i VI. Słyszałem, że bilans terenu pod inwestycję, zwykle wykonuje architekt, który robi ...
  2. Dziennik Whisperów

    Znowu wracamy do pisania dat.
    22 lutego 2006
    Święto niepodległości w Saint Lucia.. Czy pamiętaliście?

    Łazienki nabrały nowego wymiaru :)
    Po pierwsze, mamy juz zabudowę pod umywalkami. U mnie jeszcze zmieni się kolor drzwiczek, ale w dużej łazience już jest tak jak powinno być.

    Po drugie, mamy lustra. Z te okazji ogoliłem się.

    Mała łazienka. ...
  3. Dziennik Whisperów

    Parę dni temu, bawiąc w garazu zauwazyłem, że ściana jest cosik mokra. Podłoga mokra może być, bo w końcu śnieg z samochodu się topi, ale ściana??? Przyjrzałem się sprawie dokładniej i okazało się, że pękł zawór odcinający wodę w kranie wyprowadzonym na zewnątrz garażu. No co... mróz był, a jakimś cudem kran na zewnątrz był... zakręcony :o No i rozerwało biedny zawór.

    Ponieważ woda uparła ...
  4. Dziennik Ged'a

    Dziś licznik wykazał 5000 odwiedzin. :D Fajnie :D

    Ze spraw budowlanych:

    Dzisiejsze urzędy:
    - Parki Jurajskie ... opinia ...
    - Gmina ... wypis i wyrys z planu zagospodarowania ...
    - Starostwo ... wyłączenie z produkcji rolnej ...
    - Geodezja ... wypis z rejestrów gruntu ...

    Ponadto:
    - Czekamy na wycenę ...
    - Szukamy architekta i konstruktora...
    - Pierwsze podejście do projektu instalacji elektrycznej. ...
  5. Dziennik Whisperów

    Z okazji świąt narodowych Gujany i Brunei , czas nadrobic zaległości zdjęciowe.

    Oto obiecane 31 stycznia klamki...


    ...i bażant.


    I jeszcze moja zabawka na ...
Strona 1 z 6