dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    W przyszłym tygodniu będe już miała piękne płytki Gaya Fores do kuchni - normalnie cudeńko - wymarzone :)))

    Zimo odejdź już proszę !!!
  2. Dziennik Metei

    No i nareszcie mamy wiosne:)
    Wraz z ta wiosną fajne roztopy i własciwie do naszego domu trzeba dopłynąć przez okropne błota, samochodu juz w ogóle nie myje bo to nie ma sensu.
    Na budowie własciwie bez większych zmian, ściany sie nadal tynkują, robi sie hydraulika a piec jak stał uśpiony tak nadal stoi i mnie to strasznieee denerwuje:(
    Tak w ogóle to juz mi sie dłuzy...chyba najgorsze, przedłuzające sie prace to są przy wykańczaniu wnetrz:(
    Jak sobie ...
  3. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Kolejne spotkanie instalacyjne na budowie.
    Po pierwsze elektryka i zapewnienie prądu w domu. Narazie mamy prąd budowlany na słupie, ale w związku z tym, że zdecydowalismy się jednak na przyłącze napowietrzne to możemy już teraz zamontować prąd docelowy, który jakby nie było jest tańszy. Dlatego jutro będę miała informację kiedy zamienimy to przyłącze. Wiąże się to z chwilowym brakiem prądu, więc trzeba to dobrze zgrać z innymi instalacjami.

    Po drugie ...
  4. Dziennik MES

    Są postępy w ostatnim okresie a mianowicie umowa z ZE podpisana. Może nie tak idealna jak bym chciał ale jest.
    Umowa z firmą od wiązarów podpisana. Też rabat procentowy nie taki jak sobie wyobrażałem, ale zaczynali z niskiego pułapu więc można to wybaczyć.
    :D
    Teraz pozostaje znaleźć hurtownię budowlaną i do przodu.
    :D :D :D
  5. Willa Jazgotka

    Oto zaczyn ścian parteru



    i pierwsze zarysy pomieszczeń - tu akurat kotłownia.



    Dobrze, że wymiary się zgadzały :D oby tak dalej.

    I jeszcze widoczek od strony południowo - zachodniej

    ...
Strona 1 z 5