dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NiecoDziennik Zuzzy

    Nastała wiosna roku 2004.

    Nasze humory coraz gorsze ;-)

    Co gorsza nasza sytuacja zmieniła się diametralnie. Okazało się że ceny mieszkań w Warszawie wzrosły tak bardzo, że za nasze mieszkanie jesteśmy w stanie wybudować dom. Na działkę weźmiemy kredyt. Możemy się budować !

    Ale co z tą działką????

    Zaczęlismy się zastanawiać nad różnymi opcjami. I tu moje WAŻNE PRZEMYŚLENIA:

    Szukaliśmy działki ...
  2. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    Witam wszystkich

    No tak i mnie też dosięgło pragnienie posiadania własnego skrawka ziemi i domku na nim. Ale od początku
    było to z końcem roku 2003.

    Nigdy ale to nigdy nie chciałam posiadać domu, bałam się mieszkać w domu, owszem podobały mi się, często oglądałam czasopisma z projektami ale moim marzeniem było własne M4 w 4 rodzinnej kamienicy lub w świeżo odremontowanych w naszym mieście bloków po byłej armii radzieckiej, która twardo stacjonowała ...
  3. Retrospekcje Wlowika

    No i tak to się zaczęło.

    20.10.2003r - na działce, od tego dnia zwanej "placem budowy", pojawiły się paliki z jakimiś oznaczeniami, kilka sznurków i ślady łopaty.
    Inaczej mówiąc : geodeta tu był !
    Aż nie chciało mi się wierzyć, tyle słyszałem o "obsuwach" terminów, a tu takie zaskoczenie ! Zgodnie z terminem !
    Następnego dnia kopara ryła wielką dziurę w ziemi. Równe krawędzie, piasek osobno, ił obok, hałda humusu po ...