dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pistacja archonu- S&G

    W poniedziałek z rańca dzwono pani T. Panie S. musi pan jeszcze przystęplować w gminie warunki zabudowy że są prawomocne bo dosyć dawno były wydane. Dobra podjadę mówię . W gminie przystęplowali od razu , więc lecę zanieść papierki do Starostwa. Papierki zostały przyjęte i znowu chce żebym przyjeczał z architektem bo coś tam trzeba dorysować.
    Na odchodne jeszcze pani T mówi - ale Pan tu u nas zamieszał niezła afera tu się zrobiła itd - mówię żę nie był to mój ...
  2. Nasza jaskółka-nasze gniazdko

    Nasz główny architekt,źródło inspiracji EFILO :wink: (której zawdzięczam już piękny kolor okien) wrzuciła mi namiary na pięęęękne podłogi,
    a to ,co by i się nie zapodziało:
    ja tak trochę nie a propos ale zobaczyłam w dzienniku wpis o podłogach. bardzo ładny bielony jesion jest w panelach z balticwood (jesion cream - lakier i jesion biały olej seria elegance)
    wspomniany wyżej jesion biały -olej wysuwa się na zdecydowane prowadzenie w rankingu na podłogę idealną ...
  3. Dziennik mag - Irysek.

    Podbitka zaczeta :P , w gospodarczym jest zrobiony przod, tyl i jeden szczyt. Mojemu zonciusiowi zajelo to 2 dni (oczywiscie samo zakladanie podbitki, bo laty byly zamontowane jesienia).
    Do konca bylam zakrecona i nie wiedzialam czy kupic gladka grafitowa, grafitowa w strukture drzewa czy zloty dab ze struktura pod kolor okien.
    Kupilismy gladki grafit i musze powiedziec, ze z wyboru jestesmy bardzo zadowoleni :P . Podbitka zgrala sie kolorystycznie z blacha, rynny tez mam juz wybrane ...
  4. Dziennik Sosenki :)

    i znowu mój mąż - Bartek i jego druga (a może pierwsza ;)) żona - paralotnia ;p



    i nasz kochany psiak Gafa - 4 letnia labradorka :)



    No więc brakuje nam jeszcze zdjęć z budowy ;p
  5. Dziennik Sosenki :)

    że nic ciekawego się nie dzieję wklejam kilka fotek :)

    Oto mój małżonek kontrolujący naszą działkę z góry ;)



    i przedstawiam nasze kochane dzieciaczki :)

    Przemek 10lat i Gabrysia 7.

Strona 1 z 17