dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. wzięło mnie... czyli garść inspiracji

    Obiecywałam sobie, że nie będę zbyt często wchodziła na strony o architekturze bo przypomina mi to tylko o tym jak beznadziejnie wygląda sprawa naszej wprowadzki - "nieeeeewiadomo kiedy". Na budowie nic się nie dzieje. No oprócz kradzieży stempli (kiedyś tam, nie wiadomo kiedy) i dzisiejszego nocnego włamu do blaszaka (sąsiad mnie powiadomił, że drzwi latają). Nic nie zginęło, jedyne cenne rzeczy: młotek, stalowe wiadro i 6 worków cementu - zostały. Jedyne co to niestety ...
  2. Nowe Gniazdko dla Piątki

    Cytat Napisał olobolo13 Zobacz post
    Pozwolenie na nadzór archeologiczny tez juz jest wiec dzisiaj byly pierwsze prace ziemne. Pierwsza czesc ogrodzenia tymczasowego gotowa . Załaczył bym zdjecie ale nie umiem
  3. Palisander królewski

    W domu nadal robi się sucha zabudowa. Chłopaki weszli do spiżarni i kombinują jak ładnie pochować wszelkie rurki, rury, rureczki...

    A ja wolny czas spędzałam w plenerze na drabince malując nasze drewniane słupy przed wejściem...

    Ciężko było wybrać kolor, ale wkońcu udalo się. Wygrał impregnat -palisander królewski Vidaronu.

    Efekt na słupach zadowalający 3 x pomalowane jutro dostaną jeszcze warstwę lakieru i moge przygotowywać ...
  4. urzekła mnie ta kuchnia


    źródło: www.contemporist.com

    Wiem wiem okna będą się chlapać niemiłosiernie, ale podoba się mi i już .
  5. Znowu do przodu.

    Elektryka rozprowadzona, hydraulik zakończył układanie rurek do wody i ogrzewania na poddaszu. W łazience grzejniki, a w pokojach klimakonwektory, ogrzewanie będzie niskotemperaturowe. Zapadła kolejna decyzja (jakiś czas temu) zakładamy pompę ciepła, będzie możliwość klimatyzowania domu w sezonie letnim. Na ścianach firma układa właśnie płyty G-K, wkrótce zaczną gipsowanie łączeń płyt. Jeszcze coś ważnego, w zeszłym tygodniu ENERGA założyła licznik na przyłączu czas ...
Strona 1 z 3