dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Oficjalnie dziś rozpoczęliśmy budowę!!!

    Zaczął się mój szczęśliwy czas. W niedzielę pojechaliśmy na targi budowlane do Bielska B. porozglądać się jakie nowe rozwiązania proponują na rynku, wzięliśmy udział w losowaniu nagród i co? ha wygrałam odkurzacz do kominka - nie wiem czy go kiedykolwiek użyję, ale jaka radocha, że wygrałam. Tym bardziej, że kupon wrzuciłam do urny 1 (dosłownie 1) minutę przed losowaniem. Nowości i owszem na tych targach pokazano, ale w połowie ofert nie były na naszą kieszeń, ...
  2. dzień 8

  3. wc - plytki alfalux - prosba o pomoc

    Cytat Napisał ML-BUD Zobacz post
    Prawda ,płytki ciemne do tak małej powierzchni w sumie tu nic nie zmieni czy one będą do końca futryny czy do sufity ,ale jeśli je będziesz chciała zastosować to polecam dobre jasne światło .tzn nie max żarówka ale dobre oświetlenie.

    Dziekuje za odpowiedz. W zeczywistosci ta ubikacja nie jest tak waska jak na aranzacji. Z jednej strony bedzie zlew i prawie na calej scianie lustro, z drugiej strony okno i biale wc. Wiec tylko po prawiej szare plytki na calej scianie bo po ...
  4. MOWO (ILLBRUCK) - Ciekawy system montażu okien w warstwie ocieplenia.

    Wiosna przyszła. Okien nie ma, a być już miały dawno temu. Montaż miał się odbyć w warstwie ocieplenia na kotwach JB-D ale....


    Czas upływał ślamazarnie, zima odpuścić nie chciała i w oczy wpadł mi dość ciekawy system montażu okien w warstwie ocieplenia Illbruck MOWO (tu można o tym poczytać: http://oknotest.pl/artykuly-tematycz...wie-ocieplenia).

    Według mnie genialny i kompletny system montażu okna całkowicie w warstwie ocieplenia. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: illbruck, jareko, jb-d, mowo, schco si82 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Sosenka II B - koszty związane z pozwoleniem na budowę

    Dla tych co zaczynają przybliżę nasze koszty związane z kupnem działki z pozwoleniem na budowę.
    A więc:
    - działka kupiona za 50.000 + koszty notarialne (warunkowa umowa sprzedaży + ostateczna umowa sprzedaży = 2718
    - wypis i wyrys z planu 90,00
    - wydanie technicznych warunków przyłączenia do sieci wod.-kan. 90
    - wydanie technicznych warunków przyłączenia energii 0,00
    - projekt domu 2090,00
    - kosztorys 150,00
    - mapa do celów projektowych ...
Strona 1 z 3