dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Tam, gdzie mieszkać będzie jane

    Mąż mówi:
    - nie przeraża Cię to wszystko? Dom, cała ta budowa...
    - NIE! Nie mogę się doczekać! Będę jeździła codziennie, zbierała humus, wezmę łopatę , pokopię, dzieci będą się bawiły w piasku, zabierzemy im taczki, będą woziły piasek...

    Serio tak myślę (jeszcze).
  2. Dziennik Maksia

    Ocieplanie rozpoczęte
    23 kwiecień 2005


    Tak wielce wyczekiwana i wyglądana sobota nareszcie nadeszła. O ósmej rano wyruszyliśmy w składzie trzyosobowym (mój ojciec, sąsiad i ja) z domu w kierunku budowy. Po drodze omówiliśmy jeszcze kilka spraw związanych z pracą którą mieliśmy dziś wykonać. Sąsiad który jechał z nami to człowiek znający się na rzeczy, pracuje od wielu lat w branży budowlanej i nie raz już korzystałem z jego pomocy. Jego zadanie na ...
  3. Dziennik Sylwka i Kasi

    Sobota - 23 kwietnia 2005.r

    Odpowiadając na sugestie umieściłem we wcześniejszych - zaległych - postach szkice projektu.

    Fajnie, już można zobaczyć większość pomieszczeń na parterze.

    Mam też pewne zastrzeżenia do mojego majstra:
    1. kiepsko wmurowali kotwy do mocowania werstwy elewacyjnej - wiele się rusza,
    2. używali sobie paczek styropianu jako rusztowania.

    Było też kilka innych drobiazgów. Wyliczyłem ...
  4. EPN Edyty i piotra dziennik budowy

    Dziś dowiedzieliśmy się że nici z tej działki. Owszem chcą sprzedać ale nie teraz. 14 kwietnia byliśmy i pytaliśmy kiedy będzie decyzja i za ile, właścicielka powiedziała że musi się jeszcze sama rozpytać w okolicy o ceny itp. Powiedzieliśmy że przyjedziemy dzisiaj. Przyjechaliśmy, a właścicielka sadziła akurat ziemniaki. Oczywiście nie miała czasu się zorientować. No to powiedziałem że rezygnujemy. Nie będziemy się tak bujać przez pięć lat. Zdobyłem numer tel. ...
  5. EPN Edyty i piotra dziennik budowy

    Jeszcze nie mamy działki, ale - jeśli to będzie ta- rozglądamy się za projektem, wygląda na to, że będzie to coś podobnego do C94. Oczywiście ze zmianami. Otóż pod garażem chcemy piwnicę, która jest potrzebna po to, żeby można było w razie czego zmienić rodzaj paliwa z gazu na stałe. Trzeba gdzieś przechować. Ganeczku nie będzie, tylko taki nawis dachu jak z tyłu. Tego takiego wypustka z tyłu nie będzie, tylko prosta ściana. Projekt raczej będzie robiony na zamówienie, ...
Strona 1 z 3