dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pod Bukami A&A

    jako że na budowie nic się nie dzieje wklejam zdjęcie naszej działki z "kosmosu" okres około jesień/zima 2008
    zdjęcie zrobione aparatem w monitor... upsss inaczej po prostu tego nie umiałam zrobić


    na tym zdjęciu zaznaczony obrys całej dzialki oraz kawałek na którym budujemy

    ...
  2. A może jednak... DZIENNIK ANI

    Zrobiłam sobie wczoraj wycieczkę rowerowa na działkę. Spodziewałam się zobaczyć chociaż kawałek więźby na górze. A tam figa z makiem:eek:. Myślałam, że Boby w ogóle nie byli, ale zostawili po sobie ślad w postaci jednej przyciętej murłaty chyba ( nie wiem co jest co).
    Nie wiem co tam się wydarzyło, że nie pracowali. Nie chciałam dziś, w niedzielę dzwonić i wypytywać. Skoro nie robili musieli mieć ważny powód.

    A teraz martwię się wielką wodą. ...
  3. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    Cytat Napisał rogbog Zobacz post
    Kalu,mm da się przekupić:) A jezeli chodzi o sadzenie-to najpierw nasiona a później rozsada do do gruntu.Najlepiej pojsc na spacer na działki rekreacyjne i poprosić działkowicza o nasionka:) Prawdziwy działkowiec na pewno nie odmówi:)
    a w jakim miesiącu zbiera się nasiona????????może poszukam na allego??
  4. WIELKA IMPROWIZACJA - dziennik budowy powieść w odcinkach

    No dobra, chłopaki idą jak burza, nasz kierbud bardzo zadowolony z roboty i jakości wykonania robót :lol:
    Taras przerobiony, prawda, że teraz lepiej?


    a tutaj widać domek z daleka..


    a tutaj widać jak się tworzą moje ukochane schodki oraz kolumny
  5. Moja CHOMICZOWKA

    Skonczona droga Yupi , Yupi :yes::yes:
    Mam nadzieje , ze juz bez niespodzianek ruszy budowa domku

    Uploaded with ImageShack.us
Strona 3 z 17