dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Projekt Słoneczny - MG PROJEKT 19-05-2011

    No na dzień dzisiejszy wreszcie pierwszy wieniec się zalał (betonem oczywiście). Jak to widać za oknem pogoda sprzyja budowie - bynajmniej jak na razie. Chociaż jak mi się wydaje - coś, gdzieś zniknął zapał moich fachowców do posuwania w odpowiednim tempie budowy do przodu. Na początek czerwca zamówiona ekipa z dachem, a tu jeszcze zostało do zrobienia parę rzeczy. No między innymi strop ( na szczęście drewniany) , drugi wieniec, ściana kolankowa, ściany szczytowe, filary do ...
  2. Studnie plus szambo

    To był dzień...
    - Dom w środku przygotowywany pod wylewki.
    - W ziemię "poszły" dwie studnie chłonne - po 5 i 6 kręgów
    - Zbiornik bezodpływowy (szambo) 1m3
    Każda z pozycji - odrębna ekipa i 2 koparki









    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: hbe, konsbud Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. po niedzielnik

    na dobry początek tygodnia zostałam sama z młodszym synkiem w starym domu, jakieś 50km od budowy i bez samochodu... czeka mnie przeproszenie się z komunikacją miejską...no i wyprawa z dwulatkiem robiącym jeszcze w pieluchy..
    jutro rano przywiozą stropy, we środę przyjdzie Pan i raczy podłączyć mi wodę..za jedyne 2000zł. to i tak pikuś w porównaniu z cenami w Pruszkowie, bo tu zażyczyli sobie za podłączenie do wodociągu..12 tysięcy. w zeszłym roku... no ale zdążyłam ...
  4. Lapisowo - nasze zapiski z budowy...

    Dobra, ale miało być o tym, że jest już robiona więźba dachowa
    Panowie cieśle weszli na budowę w sobotę, a po dzisiejszym dniu, takie są efekty ich pracy:









    ...
  5. Dzień 11 - no to koniec z tym mazidłem... ;-)

Strona 1 z 5