dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Piątek Lało i wiało (184000)

    Prawie zero prac... Rozpocząłem awaryjne podpięcie wody do sąsiada

    SOBOTA Cumulus perfectus :D

    Zakończyłem podpinanie wody. Czekamy na firmę która zreperuje naszą studnię głębinową. Wspólnik od studni nie chce abym sam awarię usunął, pomimo, że absolutnie wszystko (z wyłączeniem wiercenia otworu) zrobiłem sam. Mnie to też odpowiada - koniec pracy za free bez dobrego słowa, za to z wiecznym niezadowoleniem. ...
  2. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

  3. Nasza Lawenda

    zaliczyliśmy dzisiaj kolejny maraton po sklepach :roll: wyciągnęłam męża do Max-Flizu.. i teraz żałuję.. :cry: niesamowite mają aranżacje.. teraz już znowu nic u mnie mi się nie podoba :roll: :wink:

    zachwyciły mnie jedne kafle.. niestety poza zasięgiem :cry: ale chociaż oko nacieszyłam.. zdjęcie nie oddaje ich uroku
  4. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Zdjecia mojego ogrodu

    Rzut z gory


    Plac zabaw zbudowany przez nas, jeszcze czeka na zjezdzalnie


    Coraz wiecej roslin: od lewej 3 zywotniki zach Brabant,Krzewuszka, krzak forsycji ktory dostalam od znajomej, na dole laurowisnia i po prawej dwie tawuły Goldmound, na skarpie jalowiec plozacy Wiltoni, Green Forest, dwie Irgi poziome, mikrobiota syberyjska ...
  5. CICHY ZAKĄTEK - Zielony nasz...ANDZIA&DAMIO

    Jeszcze kilka zdjęć z zewnątrz. Prawdopodobnie ostatnie fotki z naszymi starymi "oknami" zimowymi- w następnym tygodniu przyjeżdza ekipa z nowiutkimi ZIELONYMI oknami :D







Strona 1 z 11