dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zwiedzamy komnaty ;) c.d.

    A idąc na górę minęliśmy Naszą sypialnie jednak nie mogę jej pokazać gdyż nie uwieczniłam jej na zdjęcie-poprawię się następnym razem (tak jak pozostałe pomieszczenia)
    Pokoje na poddaszu są trzy.
    Oto pokoik mojego młodszego dziecka. O ile starsza latorośl nie zmieni zdania

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6177pw.jpg
Wyświetleń:	1449
Rozmiar:	81,2 KB
ID:	117333

    Córcia (starsza pociecha) wpadła pewnego pięknego dnia na górę i powiedziała:"... a ten jest mój! mój! mój! Mamusiu, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa bomu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. mamy pół więźby

    Dzisiaj przeżyliśmy szok wjeżdżając na działkę. Krokwie zaczęły się już montować. Dachówka też przyjechała śliczna Creatona Już teraz widać, że dach super maskuje podwyższoną ścianę kolankową, której się obawialiśmy. W najdłuższym miejscu jest oddalony 1,30m od ściany budynku. Było to zamierzone bo chcieliśmy dłuższy dach nad tarasem i wejściem do domu,garażu.
    Krokwie sprawdziłam i są ścięte, że w przekroju widać koła

    fotki: ...
  3. Zwiedzamy komnaty ;)

    No to jedziemy dalej
    Skoro pochwaliłam się już wyglądem zewnętrznym swojej "stodółki", to teraz najwyższa pora pokazać co się dzieje wewnątrz.
    Tak więc zapraszam na krótki spacer
    Zaczniemy od wejścia i przedsionka. Jak na razie tylko podmurowane ale zarys już jest

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6186hall.jpg
Wyświetleń:	1267
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	117316

    Wolnymi krokami kształtują się pomieszczenia w piwnicy. Jeszcze nie do końca zdecydowaliśmy czemu ono będzie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa bomu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Tynki zewnętrzne prawie skończone

    Po otynkowaniu domek wygląda tak:

    Zostały do poprawienia kominy, które jeszcze w zeszłym roku zostały otynkowane przez Pana Wykonawcę z rozpędu, bez uzgodnienia z nami co do koloru. Będą przemalowane w kolorze elewacji.
    Zostały zabudowane stelaże instalacyjne w łazienkach i "belka" w salonie

    ...
  5. kanalizacja i woda

    Na początku maja pracowała u mnie ekipa, która podciągnęła na działkę i do domu wodę i kanalizację oraz rozprowadziła kanalizację na parterze. Całość wraz z materiałami kosztowała mnie 3900zł. Udało się od razu podłączyć wszystko i mam już zarówno wodę jak i kanalizację w domu, nie mając jeszcze murów.

    Kilka dni później druga ekipa zajęła się wylewką i mam nadzieję, że jeszcze pod koniec maja ruszą z murami.
    Tagi - katalog słów kluczowych: kanalizacji, podłączenie wody Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3