dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wylewki.

    Trzy dni temu dokonały się wylewki, jeszcze tylko ocieplić poddasze, dokończyć hydraulikę - kotłownię konkretnie - ale najpierw płytki trzeba w niej ułożyć - i można mówić o deweloperskim stanie.
    Znów muszę to powtórzyć: mam ochotę pakować się w kartony . Domek już wygląda "bardzo domowo" .





    Tagi - katalog słów kluczowych: wylewki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. szambo

    o ludzie ale się działo!!! ale najpierw fotki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4383.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	121782Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4386.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	121783Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4393.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	121784Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4405.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	121785Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4411.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	121786

    no to w piątek wieczorem przyjechała kopareczka i zrobiła dołeczek hi hi ale dołeczek był przez 10 min bo potem zaczął się obsypywać i zrobił się DÓŁ jak by kto granatem rzucił. Tak więc wszyscy zaczęli się modlić by tylko w nocy jeszcze padać nie zaczęło ...
  3. Podłogówka

    Ogrzewanie podłogowe nieco zaskoczyło mnie, mianowicie bardzo rzadko rozłożone rurki. Małż uspokoił mnie, że to dlatego, że w każdym pomieszczeniu jest też kaloryfer i ta podłogówka jest dodatkowym a nie podstawowym źródłem ciepła. U podglądanych przeze mnie forumowiczów rurki są bardzo gęsto ułożone, ale chyba wtedy w pomieszczeniu nie ma już innego źródła ciepła? (teraz już z resztą po wylewkach i po ptokach, jak to się mówi )

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogrzewanie podłogowe, podłogówka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Drzwi i zaczatek dolnej lazienki

  5. Elewacja

    Witam bardzo prosze pomozcie jaki dobrac kolor elewacji czarny dach okna biale ze szprosami jaz juz sam nie wiem mam metlik w glowie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 106.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	121753  
Strona 1 z 2