dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budowy ciąg dalszy :)

    Kilka dni minęło ..... poza zmianą kierownika budowy wszystko gra.

    Szałowanie zajęło 2 dni a szalunki pochłonęły 18 kubików betonu ,a oto zdjęcia z placu boju
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0542.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	197074Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0545.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	197077Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0546.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	197078
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0543.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	197075   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0544.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	197076  
  2. come back to life (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    come back to normal, czyli żyję a myślałem, że już po mnie, takiego bólu to nie zaznałem jeszcze nigdy, żeby nie móc nawet podnieść się, żeby pójść wysikać się do łazienki, mam nadzieję, że się to już nie powtórzy
    no więc znowu na polu bitwy i powoli ruszyliśmy ze schodami wewnętrznymi, materiał na nie miałem już kupiony dużo wcześniej, a teraz dopiero przyszła na niego pora, to co do tej pory zrobiliśmy to trochę popodkuwaliśmy i wyrównaliśmy ...
  3. początek budowy:)

    witam wszystkich, ja zaczynam walkę na budowie,
    mam nadzieję, że jakoś przebrne przez ekipy budwlane i innych fachowców. Projekt już mamy, działkę kupilismy parę lat temu a eraz jestem na etapie przyłączy. budujemy dom z bala świerkowego mam nadzieje, że spotkamu tu osoby które buduja dom drewniany lub już wybudowały.
    Obecnie jestesmy na etapie przyłączy i szukania garażu na budowę i toi toiki a może ktos ma do sprzedania???
  4. Pierwsze przymiarki

    Od pół roku szukamy z mężem nowego, większego mieszkania. Oglądaliśmy już kilka, ale zawsze coś nam nie pasowało. I nagle 2 tygodnie temu wpadliśmy na pomysł... wybudowania domu. Co prawda nie mamy ani działki ani wiedzy w tym zakresie, ale jak to mówią do odważnych świat należy Działkę zakupimy, a potrzebną wiedzę mam nadzieję nabyć (m.in z pomocą tego forum).

    W ciągu ostatnich 3 dni oglądnęliśmy 6 potencjalnych działek. Pierwsza z oglądanych wzbudziła ...
  5. ławy

    ławy zaszalowane. we środę beton przyjedzie.:wiggle:
Strona 1 z 2