dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Rozpoczęcie budowy

    Właśnie zaczęliśmy budowę domu Party z MG Projekt. Przy wyborze projektu przede wszystkim kierowaliśmy się funkcjonalnością oraz kosztami związanymi z budową, ale również prostotą formy. Nasz dom planujemy postawić metodą gospodarczą i mamy nadzieję, że uda nam się w dwa lata. Jest za co trzymać kciuki!!!
    Ławy fundamentowe już zalane, ale nie obyło się bez problemów. Na naszej działce odkopaliśmy labirynt poniemieckich drenów i troszkę nas podtopiło. ...
  2. Aridel II lustrzane odbicie.

    Witam.
    Aktualnie mam dwa dzienniki na FM, jak się okazało ten pierwszy- próbny jest niewidoczny na FM. Gdy nie mogłem go aktualizować, otworzyłem nowy. Myślałem, ze będzie on kontynuacja poprzedniego- tak się nie stało
    Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak chronologicznie go uporządkować, połączyć oba w jedna całość? Może administrator mógłby pomoc?
    Z góry dziękuje.

    Updated 30-11-2018 at 12:35 by Tomaszs131

    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  3. Budowa z założenia optymistyczna

    Witam wszystkich odwiedzających i zapraszam do śledzenia budowy mojego domu.
    Mam nadzieję, że budowa będzie przebiegała pomyślnie, a nawet, gdy nie zawsze będzie idealnie, nie będzie powodem do zbytniego przejmowania się.
    Co przemawia za takim podejściem - z natury podchodzę do wszelkich wyzwań z optymistyczną energią, a dodatkowo - wiem dobrze, czego chcę i umiem podejmować szybkie decyzje.
    Zanim podjęliśmy z mężem decyzję o budowie domu, miałam już ...
  4. Garaż... tymczasowy

    Potrzeba garażu-blaszaka na czas budowy podsunęła nam pomysł na wykorzystanie zalegającego na działce gruzu....



    Potem przyszedł czas na szalowanie.......



    .... i zalanie....




    ......
  5. Studnia....

    W międzyczasie przyjechali panowie zrobić nam odwiert pod studnię głębinową....



    .... i wsadzili takie rury.....



    i zostało nam to



    Teraz pozostaje nam tylko odkopać ją trochę, osadzić kręgi, zamontować pompę.....
Strona 1 z 2