dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Agusi & MARCO

    Grzejniki już są oraz firanki aby klimat choć troszkę umilić dzieciom :))))



    Polecamy te grzejniki z kilku prostych przyczyn:
    - ilość żeberek można dopasować do ilości potrzebnego ciepła
    - ładne
    - wygodniejsze do utrzymania czystosci
    Jeszcze mąż napewno coś tu dopisze sensownego
  2. Dziennik Agusi & MARCO

    Kubuś już na budowie w wózku od lalki. Wózek lalkowy łatwiejszy w obsłudze w domu dla rodzeństwa i bezpieczniejszy niż 22 kilogramowy wózek na pompowanych kołach który mógłby się przewrócić przy nagłym przyciśnięciu. Nie mówie juz o tym że wózek w pastelowych kolorach stoi okryty przed kurzem budowlanym w domu .Tylko na dworze Kubuś może mieć normalne warunki czyli w swoim wózku.:D

    ...
  3. budowe czas zaczac :))

    dostalam rowniez dzisiaj wycene oczyszczalni przydomowej - zgadnijcie ile - 15 tys polskich zlotych :roll: :o - okropnie duzo - chyba jednak sie zastanowimy nam pociagnieciem tej kanalizacji 100m - chyba wyjdzie na to samo - sasiad chce ciagnac z nami - bedzie taniej !!

    kolejny facet od wyceny hydrauliki i co nie dojechal - a dojezdza od tygodnia - wiec na wstepie rezygnuje z niego - jak bedzie mi tak robil inst jak dowozil wycene to sie wprowadze na kolejne wakacje!!
  4. Dziennik budowy - Jankowickie Rondo

    Dzisiaj mamy 23-07-2007 a ława dalej nie wylana .
    A to deszcz płata figle a to coś się zepsuło w betoniarni .
    Ale jutro ma byćten dzień.
    W międzyczasie zamówiłem " wiertacza " studni . Niestety spuchł na 3,8 metra .
    Telefonicznie twierdził , że nie ma sensu dalej wiercić , bo woda nie napływa tak szybko jak miała zwykle napływać w tego typu studniach.
    No cóż Panu już podziękujemy rachunek - 0 zł
    Dzisiaj moja ekipa przystąpiła ...
  5. Dziennik Kasi i Zubra

    Et voila!
    Nasz dach!Zabrakło dwóch dachówek i musimy zamienić 5 gąsiorów początkowych.

    Poza tym jest!


    Reszta jutro bo nagle , w trybie pilnym trzeba nagrać powtórkę F1.

    Wiecie, że mamy nagrane wszystkie wyścigi z 2006 i z tego sezonu :o
Strona 1 z 9