dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Poniedziałek 22 sierpnia 2005

    Nic nie zrobiłem. Pięciu dorosłych, troje dzieci, a wszystkimi się zajmuj, tłumacz, mów co i jak maja pomagać. W tym czasie sam bym wszystko szybciej zrobił. Panie dokończyły wąsy truskawkom, panowie kosili i glebogryzli, dzieci wrzeszczały.

    Wtorek 23 sierpnia 2005

    Lało, panowie glebogryzarką i kosiarką walczyli z chwastami. Pracowali tylko 1.5 godziny. Uciekli przed deszczem.


    ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Dziś wieczorem mam ochotę zacytować klasyka - seniora Siarrę "No i w...." :oops: :oops:
    Ale ciągle mam nadzieję nawrot tych 15% Vat-u.. A już sobie wyliczyliśmy, ze byłoby tego z 8 pieknych, cudnych, okrągłych tysiączków.. :( Już planowaliśmy mebelki do saloonu i prawdziwe wakacje.. :cry: No i polały się me łzy czyste, rzęsiste - jak to mawiał kolejny klasyk - senior Mickiewicz :roll: :cry: :cry:
  3. Początek

    No i się zaczęło...Myślałam że mój stropik odpocznie sobie dłużej ale nie!! Już w piątek ( 19.08.05)przywieźli drzewo na więźbę!! - Tylko dlaczego w piątek????? Piekliłam się!!1 :evil: :evil: Dla nich to poprostu kolejny dzień tygodnia, dla mnie to dwa dni bez nadzoru...Kupę kasy w trawie!!1 :-?
    Strach przed kradziejstwem ( kradziej od kradzieży, złodziej to ten co kradnie złoto-logika naszego , kiedyś tam małego, dziecka!)
    Sny tego weekendu były , przynajmniej ...
  4. Dom w 9 miesi?cy - Melgor

    10tego sierpnia dom pod klucz miał być gotów. Wykonawca jednak ma pewne opóźnienie wynikające głównie z beznadziejnej ekipy podwykonawców zatrudnionych przez niego do tynków wewnętrznych. Doczekałem się więc pierwszych poważniejszych problemów, bo dotychczas w zasadzie wszystko szło bez większych problemów. Partacze mają więc poprawić ściany (i posadzki, które przy okazji zapaskudzili). Za ok. 10 dni mają wchodzić już malarze. Potem tylko podłogi, łazienki i... gotowe :)
  5. Dziennik Whisperów

    20 sierpnia 2005
    Święto narodowe Węgier uczciliśmy na Podlasiu. Niestety nie pamiętałem, że to święto, a powinna przypominać mi o tym zieleń trawy na działce Toli, biel piany od piwa i czerwień leczo... Było bardzo. I mam kolejna osobę której nienawidzę za wielkość łazienki... Tola, pozdrawiam :D
Strona 1 z 3