dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Dzis siostra odwiedziła ostatnia włascicielke drogi i uzyskała zgode na poprowadzenie energii w drodze :D Jutro pełnomocnik podpisze nasza zgode i odsyłamy do biura projektowego.Zostaje tylko czekac na podłaczenie.
    Nastepny krok do przodu.
  2. Dziennik budowy Za Rogiem

    Chyba najwyższy czas nadrobić zaległości...

    13.08.2009
    Przyjechały bloczki betonowe - 1300szt. Rozładowanie tira CATem trwało 1,5 godziny. Wszystko udało się bardzo sprawnie zgrać.


    14.08.2009
    Geodeta wytyczył nasz dom. Profili wyszło całkiem sporo, ale murarze byli bardzo zadowoleni, że wytyczone zostały wszystkie osie.


    ...
  3. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

  4. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    A to tynki ktore zrobilam dla moich dzieci w ich pokojach, pierwszy u Kuby, kolor sciany to zielony groszek Duluxa, jest jak oliwka, fajny jak dla mnie. tynk robilam ciagnac paca, tak jak na klatce schodowej, potem mazajki z kolorw szafran, czek mokka, dzikie wino Duluxa i mieszanka bejcy z barwnikiem z foxa sosna i ochra. Szablony dinozaurow robilam sama wycinajac z kliszy RTG


    ...
  5. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    W piątek popołudniu przymusowa przerwa w działaniach-awaria prądu :cry: :cry:
    W sobotę byłam wyrodna...zostawiłam moją budowę dla innej...Chociaż ta na której byłam, to właściwie finał finałów bo moja Olcia wprowadza się w przyszłym tygodniu do swojego całkiem nowego domku.Sobota upłynęła mi na szerokopojętych pracach porządkowych a moi Panowie zostali na działce...
    I jak dzisiaj zobaczyłam, co oni tam wczoraj zrobili to myślałam,ze się popłaczę ze ...
Strona 1 z 21