dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Przyczepka została pod blokiem. Jej pojemność jest niewielka, ale nie nadążamy z pakowaniem. Na budowę wyjechałem 6,30 w drodze zadzwonił dekarz D4. Jest i chce izolować dach. Zgodnie z planem zahaczyłem o hurtownie i kupiłem cały lepik jaki mieli na stanie. Trzech panów - jeden normalny i dwóch dziwnych czekało. Dość sprawnie wzięli się do roboty.



    Szef:
    - jedziesz pan do sklepu, ...
  2. budowe czas zaczac :))

    A takie zdjecia dostaje od mojego mezulka - front robot jakby "troche" wiekszy :wink: :lol: 8)


    No i jeszcze raz moje ogrodzenie
  3. Dziennik Agusi & MARCO

    Nasze boskie drzwi już napewno znacie no nie...?





    Ale aby się nie powtarzać postanowiliśmy je pomalować... Zapytacie napewno dlaczego.... malować i inwestować w takie badziewie...?

    A wyglądało to mniej więcej tak:



    ...
  4. budowe czas zaczac :))

    No dlugo nic nie pisalam, ale nic sie nie dzialo - przyjechal malz - bardzo mi sie to okreslenie podoba - ktos z forumowiczow go uzywa ale nie pamietam kto :), ogrodzenie sie robi jutro ma byc juz skonczone!! Juz jest pieknie - dzisiaj wpadl jakis kot na dzialke i zbaranial - stawal pod ogrodzeniem i nie wiedzial co jest grane - postawili mu plot i koniec :lol: :lol:

    Ogolnie nic sie nie dzieje - budowa stoi - tygodniowy urlop wzieli murarze!!!!!
    Byl dzisiaj facet od wiezby ...
  5. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    "Rozwinie się okolica"


    http://www.kp-nieruchomosci.com.pl/w...dow_more?id=32

    Jak już powstanie to osiedle i będzie droga to my będziemy mieli tamtędy wjazd... ale to w następnym odcinku :wink:
Strona 1 z 11