dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Zapomnialam dodac, ze wycena dotyczy samego domu bez budynku gospodarczego.
  2. Dziennik mag - Irysek.

    Mam wyceny od dwoch murarzy:
    1-8000zl. ale zwodzi mnie z terminem i sama musze sie zatroszczyc o kopanie fundamentow
    2-12400zl. i nic mnie nie obchodzi, moze zaczynac z ekipa od pazdziernika
    Mowiac szczerze to bardziej mi pasuje fachowiec numer 2 ale nie ze wzgledu na cene tylko konkretnie sie z nim rozmawia, widzialam jego duzo budow i gdyby stawial mi stan surowy to rowniez on by kladl tynki, plytki i cala reszte. Tylko troche mnie przerazila cena (nie mam stropow i myslalam, ...
  3. Dziennik pawła i reni

    EKIPA

    z góry przepraszam za narrację ale będę pisał co mi SERCE podpowie i ŻYCIE na budowie

    - jako że od bardzo dawna {2.5 roku}śledzę Forum Muratora i staram się poznawać perypetie innych forumowiczów zawsze zastanawiałem się jak to będzie z NAMI, jak uda nam się przejść następny etap w drodze do własnego DOMU.
    - z opowieści innych wiedziałem że wiele osób{ekip}będzie chciało WYDOIĆ nas z KASY ale i z zaufania do normalnego człowieka .
    - oczywiście ...
  4. Dziennik pawła i reni

    oczywiście pomiędzy ostatnimi WPISAMI trwały różnego rodzaju poszukiwania, sprawdzania cen, poznawania tych co kończą i są w trakcie a także wiele innych przyjemnych rzeczy które to spowodowały małe zamieszanie i WIELKĄ RADOŚĆ
    [img][/img]
    no i teraz to będziemy musieli się trochę POSIESZYĆ :lol: :lol: :roll: :roll: BY BYŁA PODWÓJNA RADOŚĆ
  5. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    21 sierpnia 2006 - Poniedziałek
    Wieczorem przywieżli belki (360 m) i pustaki stropowe (500 sztuk). Rano kierowca frajer się zakopał w błocie.
    Wi(e)dział lepiej jak jechać. Złożyli belki 100 m od mojej działki, podwiezli wieczorem. Wieczorem dowieżli również pustaki.
    Jeśli chodzi o strop dzień zmarnowany.

    22 sierpnia 2006 - Wtorek
    Rozkładanie belek i pustaków stropu - dzień 1.

    23 sierpnia 2006 - Środa
    Rozkładanie belek i stropu, ...
Strona 1 z 6