dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Piątek 23 września 2005
    2 kilo gwoździ żebrowanych 20.00 zł i kawałek blaszki za 2.00
    Rodzinka na działce więc wydajność 10% Daszek c.d.
    Gwoździe żebrowane mają to do siebie , że nie da się ich wyjąć po wbiciu. Za to trzymają ... Dzisiaj miałem tego skutki. Musiałem oderwać jedną deskę z daszku. W szczelinę wbijałem młotkiem siekierę, w te szczelinę wciskałem milimetrową tarczę szlifierki kątowej. Łepek gwoździa w deskę wchodził lekką ja ...
  2. dziennik :) TAB

    A dzisiaj byliśmy z wizytą u Żaby Goni.
    Bo my tylko internetowo znamy się, a okazało się że świat jest bardzo mały, a życie tak szybko ucieka :)
    Córka chwyciła Żabowego Męża, raczej on ją i zwiedzali budowę. Ach te kobiety, wiedzą jak szybko podbić męskie serce :)
    I od dzisiaj znamy się już na żywo. Jednym słowem
    ( dwoma) - Przesympatyczni Ludzie. Na dokładkę mamy tego samego wykonawcę. U nas wzorowy, a u nich jakiś klon szaleje, bo z tego ...
  3. Dziennik Anpiego

    23 września 2005

    Z pomocą mojego Taty wyrównaliśmy ziemię, którą wczoraj białoruśka wsypała do fundamentu. Niestety, wystarczyło tylko na połowę powierzchni dom, więc trzeba będzie jeszcze przywieźć piasku. Wiadomo - dodatkowe koszty :cry:

    Jakby ktoś chciał zobaczyć "księżycowy krajobraz", który został po bojach białoruśki z moim piaskiem - wstawiłem zdjęcie.
  4. Dziennik Martki

    Moje podciete skrzydełka podrygują czasem. Niestety tylko w sytuacjach kiedy:

    a) rozmawiam z bankiem
    b) zmagam się z "dobrze wykonaną praca"

    ad.A Bank mój macierzysty, czyli PKO BP w osobie kompetentnego inaczej "Doradcy" zwleka z wypłaceniem reszty kredytu i decyzją o podwyższeniu jego kwoty. Ponieważ zabezpieczenie w postaci podpisu moich rodziców spędza mi sen z powiek, zaczęłam rozglądać sie za bankiem refinansujacym. Znalazłam, ...
  5. dziennik Żaby

    Dzisiaj za wiele nie napiszę, bo jutro idę do szkoły!!!!! :-?
    Ale za to pokażę na zdjęciach jak wygląda dzisiaj mój domek :D
    poddasze już w całości jest wymurowane. Trzeba jeszcze zrobić kilka słupów i podciągów.
    To widok od strony wejścia


    A tak wygląda od strony południowej


    I od strony tarasu. ...
Strona 1 z 4