dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Spełniamy nasze marzenie ...

    Dzisiaj pożegnaliśmy tynkarzy. Współpraca z prawdziwymi fachowcami to czysta przyjemność.

    Tynki wzbudzają ogólny zachwyt każdego ... nasz - z wiadomych względów, nieznanych nam inwestorów, którzy byli oglądać efekty pracy ekipy - (oda razu zdecydowali się na podpisanie umowy), rodziny i nawet innych ekip, które miały okazję widzieć pracę panów tynkarzy ...

    Terminowo, fachowo, sympatycznie - BRAWO!

    W domu zrobiło się przytulnie, domowo, ...
  2. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    UWAGA!!!
    Kochani! oto pierwsza odsłona mojej kuchni.Niestety montażystom nie udało się dzisiaj sfinalizować .Jutro cdn. Pomimo usilnych starań nie mogłam niestety wcześniej zamieścić zdjęć(tu uśmiechy w stronę Dorfi ,która zapewne już śpi).Panowie dopiero co odjechali ,byli bardzo mili mówiąc ,ze z przyjemnością odwiedzą nas jutro. Pewnie dlatego język mi się trochę plącze i zbyt chaotycznie piszę:lol: :lol: .Wybaczcie ,za dużo wrażeń,jak na jeden dzień. ...
  3. Domek na Lubelszczyźnie

    Kominek mamy taki:

    To znaczy właściwie powinnam powiedzieć , że wkład mamy taki, a kominek to dopiero będzie jak zrobimy obudowę.
    Dziś byłam w kilku szkółkach w okolicy Końskowoli i Nałęczowa, w ogródku przybyło trochę bylin, trawy, róże, miniaturowe berberysy i brzoza Youngii. :D Brzózka już posadzona:
    ...
  4. TYMEK- Anety i Henryka

    Jeszcze nie tak dawno mieliśmy puste miejsce, gdzie kiedyś miał stać nasz domek...Jeszcze nie tak dawno wyglądało to tak...szaro!!





    A tera wygląda trochę inaczej...





    ...
  5. NIKOLA a-nity dziennik

    potem bylo lanie betonu i wody :wink: ,murowanie fundmentów z bloczków , zasypywanie , zalewanie,murowanie itp.............
Strona 1 z 15