dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. C131a - Delikatny farmerski domek Natalii i Krzysztofa

    Witam wszystkich forumowiczów budujących,już wybudowanych i przyszłych inwestorów. :wink: Dziś gdy przyjechał samochód z "SOLBETEM" betonem komórkowym - widząc,że na placu budowy coś zaczyna się dziać postanowiłem podobnie jak inni budowlańcy na forum podzielić się uwagami,spostrzeżeniami,prośbami z wyzwania jakim jest BUDOWA własnego domku.Będzie ciężko,ale jak to mówią do odważnych świat należy a życie różami usłane nie jest.Jak większość miałem różne perypetie życiowe ze znalezieniem ...
  2. Codzienny C117b - Pauliny i Wlodka

    Dziś otrzymaliśmy pozwolenie na budowę :D

    Nasz KierBud przygotowuje kosztorys,
    pod koniec kwietnia powinniśmy ruszyć z fundamentami :D

    Wczoraj byliśmy na 1szych spotkaniach w bankach,
    będą to czasochłonne wycieczki.

    PiW
  3. Cel-Neptun....czyli jak ja to przeżyję????!!!!

    Pół kroczku do przodu- wybraliśmy bank. A raczej on wybrał nas :) Skusił nas nieporównywalnymi warunkami. Mam nadzieję, że to nie tylko dobre pierwsze wrażenie :)
    Pojutrze spotkanie z panem od gazu
  4. Dziennik budowy Ewy - chciałasz to masz!

    Zaczęło się wszystko w chwili, kiedy z moim ukochanym mężem postanowiliśmy się po raz pierwszy rozmnożyć...i zapewnić naszemu pierworodnemu godne warunki do rozwoju. Zamarzył nam się dom z ogródkiem najlepiej w mieście lub blisko miasta. Trafiliśmy niestety na boom na rynku nieruchomości i kupiliśmy działeczkę...ale ze względu na cenę musieliśmy odetchnąć finansowo na jakieś trzy latka. W między czasie nadal się rozmnażaliśmy :D
    Od połowy 2009 roku do jego końca ...
  5. Witam chcielibyśmy przedstawic wam naszą Karminę .

    Witam kolor naszej elewacji .
    Jest to tynk sylikonowy firmy caparol kolor nutria 15 i nutria 18
Strona 1 z 13