dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy - Wichury

    Poki co spędzaliśmy na naszej działeczce wszystkie wolne chwile wciąż i wciąż sprzątając tooooony śmieci!
    Kończył sę weckend napracowani i zadowoleni wracamy do domu z poczuciem że znów krok do przodu!
    Nic podobnego w następny tydzień śmieci były w tym samym miejscu i było ich jeszcze więcej- ktoś podrzucał je bez pardonu.
    Działka tak obszerna (7200)i poprzdzielana budynkami gospodarczymi ,zapominałam czasami zajrzeć we wszystkie zakamary.
    ...
  2. Dziennik Ewy (EZS)

    Mróz, mróz, urzędy zamarzły. Geodeta też.
    Znalazłam w gratce namiary na 3 firmy budowlane. Wysłałam maile. Jeden nie buduje z bloczków ani na klej, drugi chce 25/m2 za stan surowy + więżba. Trzeci poprosił o uściślenie parametrów domu (nie mógł znaleźć projektu w inetrnecie :o ). Coś mało bystry ale może solidny? Zobaczymy. To 25 zł wydaje mi się nieco wygórowane. Wyszłoby 30 000 za samą robotę????? Myślę, że 20 to dość. Chyba, że życie zweryfikuje moje ...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Wróciłam z wojaży :) Było bardzo fajnie ( szkoda że tak krótko ).
    Zycie zaczyna nabierać takiego tempa że powoli się gubimy i zapisujemy sprawy do załatwienia na karteczkach :o :roll:
    Mrozy są starszne ale nasz dom daje radę ( sama jestem w szoku że przy takich temperaturach na zewnątrz i ogrzewaniu jakie mamy w domu utrzymuje się temperatura dodatnia ) - to dobrze wróży na przyszłość :)
    Tynki są już prawie na ukończeniu zostały ściany w salonie ...
  4. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    142. I nas też dopadło...

    Dziś znacznie się ociepliło - rano było tylko -20, w kociołku masa żaru i ze dwa drewka niedopalone czyli OK.

    Ale żeby nie było tak sodko...
    Z pracy zaciągnął mnie kolega, akumulator po próbach był stanie agonalnym, więc od wczoraj się ładuje... Dziś przyjdzie kolej na akumulator w samochodzie żony - lepiej podładować niż ją potem holować :roll:
    Z ciekawostek - zamarzł mi kran w garażu. Jest ok 30 zm ...
  5. Dziennik ajupa

    24 styczeń
    Wczoraj wpłaciliśmy zaliczkę na naszą kuchnię. Swój wybór zmieniliśmy na fronty bukowe patynowane - prosty wzór. Co prawda to też jest dosyć ciemny kolor, ale jaśniejszy niż dąb. Montaż na początku marca. Teraz zostaje nam tylko wybrać i kupić AGD. Razem z kuchnią będziemy mieli też zrobiony wiatrołap, tzn. szafę wnękową, szafkę na buty i wieszaki na ubrania. Jeśli chodzi o schody, to dokładnej wyceny jeszcze nie znamy, ale ma to być jakieś 2,5-3tys. ...
Strona 2 z 2