dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik domku we frezjach

    Dotarł wkład kominkowy HAJDUK - jest OK :lol:
    Zobaczymy jak wyjdzie obudowa - postawiliśmy na marmur ROSA PORTUGALO- taki jak na parapety wewnętrzne. :D
  2. Dziennik domku we frezjach

    Skoro jest materiał - trzeba robić :D Na pierwszy ogień - górna łazieneczka :D

  3. Dziennik domku we frezjach

    Czas nadrobić miesięczne zaległości :x

    Skończył nam się roczek 2007 i zaczął Nowy - 2008 :D


    Dojechały kafle - włoskie na zamówienie jechały 10 dni - będą w łazience na dole :lol:


    Na nasze krajowe trzeba było czekać ponad :x 20 dzionków i jeszcze przyjechało ...
  4. Atena mój wymarzony domek...czyli Ani i Tomka budowanie domu

    A następnie kopanie fundamentów.

    A ja patrzyłam, czytałam, pytałam aż wreszcie napastowany przeze mnie i moje pytania Kierownik powiedział spokojnie, że miał już jednego takiego co to sie gazet naczytał..... :oops: mężuś miał ubaw po pachy, bo od początku ostrzegał, żebym się nie angażowała teoretycznie bo wiedzieć za dużo nie jest dobrze.

    Ale o fundamentach miało być.
    Więc chłopaki się uwijały jak w ukropie. A efekt tego był taki:

    ...
  5. Nasza przygoda z Oliwką

    Zdjęcia chciałam dziś wstawiś... Nasze poddasze nabiera charakteru mieszkalnego. Dziś za dużo nie przybyło, bo Marek miał dziś rodzić... tzn Jego żona... ale na razie Dzidziusia jeszcze nie ma...
    Zostało nam duuuuużo wełny.... niestety!!!! Postaramy sie wykorzystać jej część, ale jeszcze mimo wszystko zostanie... Kurcze zawsze wszystkiego mamy za dużo... :evil:
    Przyłącze gazowe czeka do lutego - wtedy ma wejść ekipa i już będziemy mogli grzać gazem... ...
Strona 1 z 11